Arama sonuçları

? Siz sorun Pervin Kaplan yanıtlasın

1603 Anadolu lisesinin başarı sıralaması nedir?

2016 YGS'ye öğrencileri giren Türkiye'nin 81 ilinden Anadolu liselerinin başarı sıralamaları ne oldu? Hangi lisenin YGS puanları nedir?

Devamını oku »

1603 Anadolu lisesinin başarı sıralaması nedir? 1603 Anadolu lisesinin başarı sıralaması nedir?

Adana'da Anadolu liseleri hangi taban puandan öğrenci aldı?

Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş (TEOG) sistemi kapsamında liselere yerleştirme sonuçları açıklandı. İlk merkezi yerleştirme sonuçlarına göre Adana'da hangi Anadolu lisesi hangi taban puandan öğrenci aldı? İşte yanıtı:

Devamını oku »

Adana'da Anadolu liseleri hangi taban puandan öğrenci aldı? Adana'da Anadolu liseleri hangi taban puandan öğrenci aldı?

Mersin'de hangi Anadolu lisesi hangi taban puandan öğrenci aldı?

TEOG kapsamında ilk merkezi yerleştirme sonuçlarına göre Mersin'de hangi Anadolu lisesi hangi taban puandan öğrenci aldı? İşte yanıtı:

Devamını oku »

Mersin'de hangi Anadolu lisesi hangi taban puandan öğrenci aldı? Mersin'de hangi Anadolu lisesi hangi taban puandan öğrenci aldı?

Ankara'da Anadolu liseleri hangi taban puandan öğrenci aldı?

TEOG yerleştirme sonuçlarının ardından öğrenciler ve aileler için nakil telaşı başladı. Peki ilk yerleştirme sonuçlarına göre Ankara'da hangi okul hangi taban puandan öğrenci aldı? İşte yanıtı:

Devamını oku »

Ankara'da Anadolu liseleri hangi taban puandan öğrenci aldı? Ankara'da Anadolu liseleri hangi taban puandan öğrenci aldı?

Hangi Anadolu liselerinde hazırlık sınıfı var?

Anadolu liselerinde hazırlık okutan sadece 10 okul kaldı. 4 ildeki bu Anadolu liseleri dışında artık hazırlık sınıfları da kalmadı. Bu da Anadolu liseleri ‘tabela okullar mı oldu?’ tartışmasına neden oluyor

Devamını oku »

Hangi Anadolu liselerinde hazırlık sınıfı var? Hangi Anadolu liselerinde hazırlık sınıfı var?

Hangi Anadolu lisesi hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

Devlet liseleri için tercih süreci 14-24 Temmuz tarihleri arasında olacak. TEOG tercih listesinde 25 okul hakkınız var. Peki hangi lise hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? İşte yanıtı

Devamını oku »

Hangi Anadolu lisesi hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? Hangi Anadolu lisesi hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

İstanbul'daki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

İstanbul\'daki Anadolu liseleri 2016 TEOG yerleştirmelerinde hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? İstanbul\'da hangi Anadolu lisesinin kontenjanı ne kadar?

Devamını oku »

İstanbul'daki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? İstanbul'daki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

Ankara'daki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

İstanbul'daki Anadolu liseleri 2016 TEOG yerleştirmelerinde hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? Ankara'da hangi Anadolu lisesinin kontenjanı ne kadar?

Devamını oku »

Ankara'daki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? Ankara'daki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

İzmir'deki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

İzmir'deki Anadolu liseleri 2016 TEOG yerleştirmelerinde hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? İzmir'de hangi Anadolu lisesinin kontenjanı ne kadar?

Devamını oku »

İzmir'deki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? İzmir'deki Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

TEOG tercih ve yerleştirme kılavuzu yayımlandı

TEOG yerleştirme ve tercih kılavuzzu yayımlandı. 30 Haziran’da YEP açıklanacak ve aralarında yabancı özel liselerin de olduğu özel okullara kayıtlar 30 Haziran-13 Temmuz tarihleri arasında alınacak. Devlet liseleri için tercihler ise 14-24 Temmuz tarihleri arasında alınacak

Devamını oku »

TEOG tercih ve yerleştirme kılavuzu yayımlandı TEOG tercih ve yerleştirme kılavuzu yayımlandı

Proje Okullar yönetmeliği Anayasa Mahkemesi’nde

Türkiye’nin gözde liseleri proje okul yapılırken öğretmen ve müdür atamaları da yönetmelikler dışına çıkarıldı. Danıştay İdari Dava Daireleri Kurulu düzenlemeyi Anayasaya aykırılık gerekçesiyle Anayasa Mahkemesi’ne taşıdı

Devamını oku »

Proje Okullar yönetmeliği Anayasa Mahkemesi’nde Proje Okullar yönetmeliği Anayasa Mahkemesi’nde

Akademisyen Proje Okul'a müdür ve öğretmen olacak

2014 yılında Torba Yasa'ya eklenen madde ile Türkiye'nin en köklü ve yüksek puanlı okulları Proje Okul oldu, öğretmen ve müdür atamaları yönetmelikler dışına çıkarıldı. Bu kez de yönetmeliği yayımlandı. Buna göre üniversitelerde akademisyenler bu okullara müdür olarak atanabilecek ve ders verebilecek

Devamını oku »

Akademisyen Proje Okul'a müdür ve öğretmen olacak Akademisyen Proje Okul'a müdür ve öğretmen olacak

Karma eğitim bitti BAL kız lisesi oldu

Tepkilere rağmen Beyoğlu Anadolu Lisesi (BAL) artık kız okulu oldu. Okulda karma eğitim son buldu. Adı Beyoğlu Anadolu Kız Lisesi olan BAL bu yıl yalnızca kız öğrenci alacak

Devamını oku »

Karma eğitim bitti BAL kız lisesi oldu Karma eğitim bitti BAL kız lisesi oldu

Bursa'da Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

Bursa'da Anadolu liselerinde kontenjanlar nedir? 2015 TEOG yerleştirmelerinde Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

Devamını oku »

Bursa'da Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? Bursa'da Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

İstanbul'da Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

İstanbul'daki Anadolu liselerinin 2015 TEOG yerleştirmelerinde hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? Hangi Anadolu lisesinin kontenjanı ne kadar?

Devamını oku »

İstanbul'da Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı? İstanbul'da Anadolu liseleri hangi yüzdelik dilimden öğrenci aldı?

BAL’da karma eğitim son mu buluyor?

Liselerde kampanyalar da protestolar da bitmiyor. Bu kez adres Beyoğlu Anadolu Lisesi. Öğrenciler gelecek yıldan itibaren okula erkek öğrenci alınmayacağını öğrendiklerini söyleyerek, okulun da sloganı olan ‘Karanlıktan Aydınlığa’ başlığıyla imza kampanyası başlattı

Devamını oku »

BAL’da karma eğitim son mu buluyor? BAL’da karma eğitim son mu buluyor?

Tarihi okulda tadilat öğrencileri kaçırdı

111 yıllık tarihe sahip binadaki Nişantaşı Anadolu Lisesi'nin bir türlü bitmeyen tadilatı ve öğrencilerin önce ilkokul sonra imam hatip lisesinde 'geçici' olarak eğitime devam etmesi 63 öğrenciyi kaçırdı

Devamını oku »

Tarihi okulda tadilat öğrencileri kaçırdı Tarihi okulda tadilat öğrencileri kaçırdı

Proje Okul’da sıra öğretmenlere geldi

Aralarında Türkiye’nin en gözde okullarının da yer aldığı 170 okul ‘Proje Okul’ yapıldı. Bu okullara müdür ve öğretmen ataması Milli Eğitim Bakanı’na bırakıldı. Şimdi bu okullardaki öğretmenler görevden alınıyor

Devamını oku »

Proje Okul’da sıra öğretmenlere geldi Proje Okul’da sıra öğretmenlere geldi

En yüksek puanlı liselerde neler oluyor?

Aralarında İstanbul (Erkek), Kabataş Erkek, Kadıköy Anadolu liselerinin de yer aldığı ortaöğretim kurumları ‘proje okul’ seçildi. Bu okullardaki eğitimin kalitesi bundan sonra ne olacak?

Devamını oku »

En yüksek puanlı liselerde neler oluyor? En yüksek puanlı liselerde neler oluyor?

‘Anadolu’ ismi sadece tabelada kaldı

Anadolu liselerinde önce hazırlık sınıfları kalktı ardından da dil derslerinin saatleri düştü. MEB tüm liseleri de ‘Anadolu’ yapınca verdikleri eğitimin kalitesi de tartışılır oldu

Devamını oku »

‘Anadolu’ ismi sadece tabelada kaldı ‘Anadolu’ ismi sadece tabelada kaldı