Arama sonuçları

2021 LGS: Ankara fen ve sosyal bilimler liseleri taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre Ankara fen ve sosyal bilimler liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Fen ve sosyal bilimler liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu? Kaç boş kontenjan kaldı?

Devamını oku »

2021 LGS: Ankara fen ve sosyal bilimler liseleri taban puanları ne oldu? 2021 LGS: Ankara fen ve sosyal bilimler liseleri taban puanları ne oldu?

2021 LGS: İstanbul fen ve sosyal bilimler liseleri taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre İstanbul fen ve sosyal bilimler liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Fen liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu? Kaç boş kontenjan kaldı?

Devamını oku »

2021 LGS: İstanbul fen ve sosyal bilimler liseleri taban puanları ne oldu? 2021 LGS: İstanbul fen ve sosyal bilimler liseleri taban puanları ne oldu?

Validebağ Fen Lisesi: AP programı uyguluyor

İstanbul’da bulunan fen liselerinden birisi olan Validebağ Fen Lisesi’nde AP programı başlıyor. Lise hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Bu yıl kontenjanı ne oldu?

Devamını oku »

Validebağ Fen Lisesi: AP programı uyguluyor Validebağ Fen Lisesi: AP programı uyguluyor

Yaşar Acar Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite yerleşme oranları nedir?

İstanbul’da açılan ikinci fen lisesi olan Yaşar Acar Fen Lisesi bu yıl kaç öğrenci alacak? Yüzdelik dilimi ve puanı nedir? Üniversite yerleşme başarısı nedir?

Devamını oku »

Yaşar Acar Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite yerleşme oranları nedir? Yaşar Acar Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite yerleşme oranları nedir?

Kadıköy Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite başarısı nedir?

Türkiye’nin ikinci fen lisesi olan Kadıköy Atatürk Fen Lisesi öğrencilerini LGS puanıyla alan okullar arasında. Okulun 2021-2022 kontenjanı nedir? Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?

Devamını oku »

Kadıköy Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite başarısı nedir? Kadıköy Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite başarısı nedir?

Cüceloğlu'nun adı fen lisesinde yaşayacak

Cüceloğlu'nun adı fen lisesinde yaşayacak. İstanbul Valiliği, hayatını kaybeden psikolog ve yazar Prof. Dr. Doğan Cüceloğlu'nun isminin, Küçükçekmece Fen Lisesi'ne verildiğini duyurdu

Devamını oku »

Cüceloğlu'nun adı fen lisesinde yaşayacak Cüceloğlu'nun adı fen lisesinde yaşayacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: TÜBİTAK Fen Lisesi kurulacak

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: TÜBİTAK Fen Lisesi kurulacak. Cumhurbaşkanı Erdoğan kurulacak TÜBİTAK Fen Lisesi’nin 2021-2022 eğitim-öğretim yılında öğrenci almaya başlayacağını söyledi

Devamını oku »

Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: TÜBİTAK Fen Lisesi kurulacak Cumhurbaşkanı Erdoğan açıkladı: TÜBİTAK Fen Lisesi kurulacak

2020 LGS: Fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri nedir?

2020 LGS: Fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri nedir? Fen ve sosyal bilimler liselerinin 2019 yılı en düşük yüzdelik dilimleri ne oldu?

Devamını oku »


2020 LGS: İzmir’deki fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri

2020 LGS: İzmir’deki fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri. İzmir’deki fen ve sosyal bilimler liselerinin 2019 yılı en düşük yüzdelik dilimleri ne oldu?

Devamını oku »


2020 LGS: Ankara’daki fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri

2020 LGS: Ankara’daki fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri. Ankara’da fen ve sosyal bilimler liselerinin 2019 yılı en düşük yüzdelik dilimleri ne oldu?

Devamını oku »


2020 LGS: İstanbul’daki fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri

2020 LGS: İstanbul’daki fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri. İstanbul’da fen ve sosyal bilimler liselerinin 2019 yılı en düşük yüzdelik dilimleri ne oldu?

Devamını oku »


Kadıköy Atatürk Fen Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?

Kadıköy Atatürk Fen Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Kadıköy Atatürk Fen Lisesi Müdürü Muzaffer Güneş pervinkaplancom instagram yayınında sorularımızı yanıtladı

Devamını oku »

Kadıköy Atatürk Fen Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Kadıköy Atatürk Fen Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?

Fen lisesi öğretmenlerine disiplinler arası eğitim

Milli Eğitim Bakanlığı ile Harvard Üniversitesi iş birliğinde fizik, kimya, biyoloji ve matematik öğretmenlerine disiplinler arası yeni yaklaşımlar eğitimi başlatıldı

Devamını oku »

Fen lisesi öğretmenlerine disiplinler arası eğitim Fen lisesi öğretmenlerine disiplinler arası eğitim

Fen liselerinde ne oluyor? Neden performansları düşüyor?

Fen liselerinde ne oluyor? Neden performansları düşüyor? Milli Eğitim Bakan Yardımcısı Mustafa Safran, fen liselerinde ciddi performans düşüklüğü olmaya başladığını söyledi

Devamını oku »

Fen liselerinde ne oluyor? Neden performansları düşüyor? Fen liselerinde ne oluyor? Neden performansları düşüyor?

Fen ve sosyal bilimler liseleri için ayrı sınav mı gelecek?

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) tarafından hazırlanan 2023 Eğitim Vizyonu aynı zamanda fen ve sosyal bilimler liselerinde yapılacak değişiklikleri de içeriyor

Devamını oku »

Fen ve sosyal bilimler liseleri için ayrı sınav mı gelecek? Fen ve sosyal bilimler liseleri için ayrı sınav mı gelecek?

Sınavla öğrenci alacak fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri

LGS puanıyla alacak fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri belli oldu. Hangi okulun yüzdelik dilimi ne oldu? İşte yanıtı:

Devamını oku »

Sınavla öğrenci alacak fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri Sınavla öğrenci alacak fen ve sosyal bilimler liseleri yüzdelik dilimleri

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI LİSELERİ: FEN LİSELERİ

Türkiye’nin en başarılı fen liseleri hangileri? Türkiye'nin ilk fen lisesi Ankara Fen ilk sırada

Devamını oku »

TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI LİSELERİ: FEN LİSELERİ TÜRKİYE’NİN EN BAŞARILI LİSELERİ: FEN LİSELERİ

Liseliler sorunları için bilimsel çözüm istiyor

İstanbul Atatürk Fen Liseliler Derneği (İAFED) Başkanı Sadık Kutlu, liselerde yaşanan problemleri gün yüzüne çıkarmak amacıyla yaptıkları araştırmada, öğrencilerin, sorunlarının bilimsel yollarla çözülmesini istediklerini kaydetti

Devamını oku »

Liseliler sorunları için bilimsel çözüm istiyor Liseliler sorunları için bilimsel çözüm istiyor

Fen liselerine sınavsız öğretmen atanacak

Fen liselerine öğrenciler seçilerek, sınavla alınıyor. Yarım asırdır öğretmenleri de 'özel sınavla' seçilen bu liselere artık sınavsız öğretmen ataması yapılacak

Devamını oku »

Fen liselerine sınavsız öğretmen atanacak Fen liselerine sınavsız öğretmen atanacak