Arama sonuçları

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı. Sırada kim var?

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı. Sırada kim var?

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü görevden alındı. Sırada kim var? Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı'yı görevden aldı. İzmir’de de daha önce il müdürü olarak görev yapan Bardakçı’nın yerine ise eski Adana İl Müdürü Turan Akpınar getirildi. Akpınar bir dönem de İstanbul'da Beykoz İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmıştı.

 

ANKARA İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ GÖREVDEN ALINDI. SIRADA KİM VAR?

Ankara il milli eğitim müdürlüğünün görevden alınmasının ardından eğitim kulislerinde başka il müdürlerinin de görevden alınacağı konuşulmaya başlandı.

Çanakkale ve İzmir’de il milli eğitim müdürlüğü görevlerinde bulunan Bardakçı, 2016 yılından bu yana Ankara il milli eğitim müdürü olarak görev yapıyordu.

KAPIM ÖĞRETMENLERE AÇIK

Ankara il milli eğitim müdürü olarak atanan sosyal bilgiler öğretmeni olarak 1990 yılında göreve başlayan Turan Akpınar ise il milli eğitim müdürlüğünün internet sayfasına yazdığı mesajda kapısının öğretmenlere hep açık olacağını vurguladı. Akpınar, yönetim anlayışını da şöyle özetledi: Yönetim anlayışımız; “insanları yönetmek değil, insanlarla birlikte yönetmek” olacaktır.

14-08-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş