Arama sonuçları

Bakan Selçuk: 'İsminizi sıraya değil akıllara yazın'

Bakan Selçuk: 'İsminizi sıraya değil akıllara yazın'

Bakan Selçuk: "İsminizi sıraya deği akıllara yazın." Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, sosyal medya hesabından üzeri yazılarla dolu bir okul sırasının fotoğrafını paylaşarak, gençlere çağrıda bulundu.

Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, üzeri yazılmış ve kazınmış bir okul sırasının fotoğrafını paylaşarak şunları aktardı: "Gençler; geride kendinizden bir iz bırakmak istiyorsanız, bunu isminizi akıllara, kalplere yazarak yapın. Çünkü bu pek kalıcı olmuyor. Yaz tatillerinde bunları zımparalayıp temizliyoruz. Kendini ifade biçimi olarak sıraya yazı yazan arkadaşlarımızı bundan sonra atölyelere alıp çizimlerini sanata ve ürüne dönüştürmelerini sağlayacağız."

BAKAN SELÇUK: 'İSMİNİZİ SIRAYA DEĞİL AKILLARA YAZIN'

Selçuk, sosyal medya hesabından üzeri yazılarla dolu bir okul sırasının fotoğrafını paylaştı. 

Bakan Selçuk, fotoğrafın altına düştüğü notta şunları kaydetti:

"Gençler; geride kendinizden bir iz bırakmak istiyorsanız, bunu isminizi akıllara, kalplere yazarak yapın. Çünkü bu pek kalıcı olmuyor. Yaz tatillerinde bunları zımparalayıp temizliyoruz. Kendini ifade biçimi olarak sıraya yazı yazan arkadaşlarımızı bundan sonra atölyelere alıp çizimlerini sanata ve ürüne dönüştürmelerini sağlayacağız. Atölyede görüşürüz."

06-07-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin