Arama sonuçları

Beşiktaş’a ‘yazılım ve girişimcilik’ Tink’ten gelecek

Beşiktaş’a ‘yazılım ve girişimcilik’ Tink’ten gelecek

Beşiktaş’a ‘yazılım ve girişimcilik’ Tink’ten gelecek. 2019 yılı sezonu için çalışmalarını sürdüren Beşiktaş Esports League of Legends takımı, Tink ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

Spor kulüpleri arasında dünyada bir ilki gerçekleştirerek Espor şubesini kuran Beşiktaş JK, League of Legends takımı ile yeni sezona hazırlanıyor. 2019 yılında da League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde mücadele edecek olan Beşiktaş Esports, sponsorluk anlaşmaları yapıyor. Beşiktaş Esports League of Legends Akademi Takımı, Türkiye’nin odağı insan olan ilk ve tek teknoloji koleji Tink ile sponsorluk anlaşması imzaladı.

BEŞİKTAŞ’A ‘YAZILIM VE GİRİŞİMCİLİK’ TİNK’TEN GELECEK

Tink ile yapılan anlaşma kapsamında; Beşiktaş Esports League of Legends Akademi Takımı oyuncuları öğrencilerine yazılım ve girişimcilik konusunda yetkinlik kazandırarak 21. yüzyıla hazırlayan Tink ile eğitimlerini de profesyonel kariyerleri ile eş zamanlı sürdürme imkanı sağlanacak.

Sponsorluk anlaşmasına ilişkin Beşiktaş JK Yönetim Kurulu Başkanı Fikret Orman, şöyle dedi:

“Beşiktaş olarak espor branşına yatırım yapan dünya çapında ilk spor kulübüyüz. Günün gerektirdiği, gelecek için de daha da iddialı gelen Espor’a yatırım yapmaya devam ediyoruz. Diğer branşlarımızda olduğu gibi burada da hem sportif başarıları, hem de güçlü işbirlikleri ile hedeflerimizi her zaman yükseğe koyuyoruz. İnanıyorum ki 2018 yılında olduğu gibi, 2019 yılında da Espor takımlarımız güzel başarılar kazanacak.”

TEKNOLOJİ OKURYAZARLARI VE GİRİŞİMCİLER YETİŞİYOR

Tink Kurucusu Zeynep Dereli de şunları dile getirdi:

“Geleceğin teknoloji okuryazarlarını ve girişimcilerini yetiştirmek amacıyla kurulan Tink, Beşiktaş Espor Takımı ile yaptığı bu önemli anlaşma ile geleceğin mesleklerinden olan Esporculara  profesyonel hayatlarının yanı sıra eğitim hayatlarını da devam ettirme imkanı sağlıyor. Tink’li öğrencilere de Esporu tanıma ve kendilerini geliştirme yolunu açıyor. Sporu ve geleceği desteklemeye devam edeceğiz.”

HEM ANTREMAN HEM DERS

Beşiktaş League of Legends Akademi Takımı antrenmanlarını Tink’nin Sancaktepe kampusunda kendileri için özel olarak hazırlanan antrenman odasında gerçekleştirecek. Lise çağındaki oyuncular ise Tink’in sağladığı Espor bursu ile eğitim hayatlarına devam edecek. Profesyonel kariyerleri ile eğitimlerini bir arada sürdürmesi için fırsat oluşturan Tink, oyunculara çok yönlü bir gelecek sağlamak adına önemli bir rol oynayacak.

 

 

04-01-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş