Arama sonuçları

Boğaziçi Deneyimden Değişime Liderlik Programı başlıyor

Boğaziçi Deneyimden Değişime Liderlik Programı başlıyor

Boğaziçi Üniversitesi Yaşam Boyu Eğitim Merkezi (BUYEM), Boğaziçi Üniversitesi eğitim kadrosu ve finans dünyasının ünlü isimlerinden Burhan Karaçam liderliğinde “Happiness at Work” Platformu işbirliği ile Liderlik Akademisi Programı başlıyor.

Sadece kurumsal değil, toplumsal değer yaratmak için de yeni tip liderlerin yetişmesi amacıyla gerçekleştirilen programda, konuk konuşmacılar da kendi deneyimlerini paylaşacak.

“Deneyimden Değişime Liderlik” Akademisi her biri 24 saatlik 4 modülden toplam 96 saatten oluşuyor. Modüller birbirinden bağımsız olarak alınabildiği gibi, 4 aylık programın tümünü alan katılımcılara BUYEM akademi sertifikası veriliyor. Her modülde etkileşimli çalışmalar, vaka analizleri, grup çalışmaları yer alıyor. Her modülün sonunda da gerçek hayattan bir uygulamalı proje gerçekleştiriliyor.

KİMLER KATILABİLİYOR?

Kendini günün koşullarına uyarlamak ve farklı deneyimleri incelemek isteyen üst düzey yöneticiler veya kurumların geleceklerini devretmeyi planladıkları potansiyel yöneticiler programa katılabiliyor. 

27-11-2016


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş