Arama sonuçları

British Council mezunlarına 1500 Sterlin destek

British Council mezunlarına 1500 Sterlin destek

 

Birleşik Krallık İstanbul Başkonsolosluğu’nda düzenlenen ödül törenine Birleşik Krallık’ta eğitimlerini tamamlamayan mezunlar katıldı. Mezun Ödülleri’ne bu sene yapılan başvurular arasından, üç kategoride en başarılı isimler belirlendi. Bu yıl dünyada beşincisi, Türkiye’de ise üçüncüsü düzenlenen ödül töreninde, ‘Profesyonel Başarı Ödülü’nün sahibi Ayşegül Buğra, ‘Sosyal Etki Ödülü’nün sahibi Didem Tali ve ‘Girişimcilik Ödülü’nün ise Mehmet Akalın’ın oldu.

 

BRITISH COUNCIL MEZUNLARINA 1500 STERLİN DESTEK

British Council Türkiye Direktör Vekili Nilgün Felchner, eğitimin hayatları dönüştürme gücüne inandığını söyleyerek, şöyle dedi:

“Aynı zamanda Mezun Ödülleri 2019’da finalist olarak seçilen bireylerin tamamı, Birleşik Krallık’ta aldıkları eğitimi, seçtikleri kariyerlerinde başarılı olmak, kendilerini ileri taşımak ve çevrelerindeki dünyayı şekillendirmek için kullandılar. Bugün burada üç kazanan olabilir ancak Türkiye'de, son on yılda eğitimini tamamlayan 20 binden fazla Birleşik Krallık mezunu ile kutlanacak çok başarı bulunuyor.”

British Council bu yıl bir ilk kez mezun finalist ile kazananlarına kariyer ve beceri gelişimi eğitim programlarına katılma hakkı sağladı. 1.500 Sterlin değerindeki burs imkanı ile kazananlar, Türkiye veya Birleşik Krallık’tan seçecekleri, çalışma alanlarına fayda sağlayacak kişisel kariyer gelişimi ve profesyonel beceri eğitim programına katılabilecekler.

 

16-03-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş