Arama sonuçları

Çocuklara ‘Sağlıklı Yaşam Kuralları’ kitapları

Çocuklara ‘Sağlıklı Yaşam Kuralları’ kitapları

Çocuklara ‘Sağlıklı Yaşam Kuralları’ kitapları. Sabri Ülker Vakfı beslenme ve bilim yayıncılığına girdi. Sabri Ülker Vakfı Yayınları ilk serisini de çocuklara adıyor.

Sabri Ülker Vakfı, beslenme ve sağlıklı yaşam alanında doğru ve bilimsel bilgiyi toplumun her kesimine ulaştırmak amacıyla proje üretirken, yayıncılık dünyasına da adım attı ve Sabri Ülker Vakfı Yayınları’nı hayata geçirdi. 

Çocuk Kitapları, Popüler Bilim ve Akademik Yayınlar olmak üzere üç farklı kategori de alanının çok satanları ve gelecek vaat eden yeni eserlerini bünyesine alarak okurla buluşturacak olan Sabri Ülker Vakfı Yayınları, uluslararası alanda tıp ve beslenme alanında ses getiren kitapları da Türkçe’ye kazandıracak.

ÇOCUKLARA ‘SAĞLIKLI YAŞAM KURALLARI’ KİTAPLARI 

Sabri Ülker Vakfı Yayınları tarafından yayınlanacak çocuk kitapları serisi “Sağlıklı Yaşam Kuralları”adını taşıyor. Kitaplar, uygun fiyatlarla Şok işbirliğiyle sunacak. Önce Şok Marketler’de çocuklarla buluşacak seri, “Dikkat Zehirli Olabilir”, “Gözünü Dört Aç”, “Haydi Banyoya”, “Haydi Hareket Et”, “Sakin Ol”, “Yeterli ve Dengeli Beslen”adını taşıyan altı kitaptan oluşuyor. Eğlenceli hikayeler ve keyifli görseller eşliğinde sağlıklı yaşam ve beslenmeye ilişkin bilgiler aktaran Sağlıklı Yaşam Kuralları serisi, çocuklara bu konularda alışkanlık kazandırmayı hedefliyor.

 Vakıf yakında diğer kitapları da okurlarla buluşturacak.

26-11-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş