Arama sonuçları

CW Enerji'den eğitime destek

CW Enerji'den eğitime destek

Güneş paneli üreticisi CW Enerji, Bursa'da bulunan Mimar Sinan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi'ne aydınlatma sistemlerinde kullanılmak üzere güneş panelleri hediye etti.

CW Enerji'den yapılan açıklamaya göre, daha önce de birçok okula spor araç ve gereçleri, kamera sistemleri, bilgisayar ve hijyen ürünleri desteği sağlayan firma, sosyal sorumluluk çalışmalarını sürdürüyor.

Açıklamada görüşlerine yer verilen CW Enerji Üst Düzen Yöneticisi Tarık Sarvan, eğitime ve toplumsal gelişime önem verdiklerini belirtti.

"EĞİTİME KATKI SAĞLAMAYA ÇALIŞIYORUZ"

Bu kapsamda çeşitli sosyal sorumluluk projelerini hayata geçirdiklerini anlatan Sarvan, "Öğrencilerimizin her zaman yanında olmaya özen gösteriyoruz" dedi.

CW Enerji Genel Müdürü Volkan Yılmaz da öğrencilerin sosyal yaşamına ve eğitim kalitesine katkı sağlamak için ellerinden gelen gayreti gösterdiklerini bildirdi.

Topluma değer katacak ve örnek olacak çalışmalara imza atmaktan mutluluk duyduklarını kaydeden Yılmaz, "Eğitime yapılan yatırımın her şeyden üstün olduğunu inanıyoruz" dedi.

03-05-2021


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş