Arama sonuçları

Down sendromlu öğrenciler MEB’i ziyaret etti

Down sendromlu öğrenciler MEB’i ziyaret etti

 

Down sendromlu öğrenciler MEB’i ziyaret etti. Down sendromlu öğrenciler ile öğretmenleri, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla Milli Eğitim Bakanlığını ziyaret etti.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Ahmet Emre Bilgili, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla down sendromlu öğrenciler ve öğretmenleri ile bir araya geldi.

DOWN SENDROMLU ÖĞRENCİLER MEB’İ ZİYARET ETTİ

Manisa Salihli Eğitim Uygulama Okulu öğretmen ve öğrencileri, 21 Mart Down Sendromu Farkındalık Günü dolayısıyla MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğüne ziyarette bulundu.

"Fikirler Yarışsın Engeller Aşılsın" sloganıyla bu yıl üçüncüsü düzenlenen materyal ve etkinlik yarışmasında "Down Efe" projesiyle birinci olan down sendromlu öğrenci Mustafa Fatih Gür ve öğretmeni Ali Erbay ile beraberindeki öğrenci ve öğretmenler, MEB Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Bilgili'nin makamında ağırlandı.

Ziyarette Gür, Genel Müdür Bilgili'nin makamına oturdu. Gür, makam koltuğunu bugüne özel olarak kendisine devrettiği için Bilgili'ye teşekkür etti.

21-03-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş