Arama sonuçları

İstanbul Alman Lisesi 150 yaşında

İstanbul Alman Lisesi 150 yaşında

Temelleri 1868 yılında atılan ve Cumhuriyet tarihi boyunca, eğitim – öğretim hayatını sürdüren İstanbul Alman Lisesi, kuruluşunun 150’nci yıldönümünü kutluyor. 

İstanbul Alman Lisesi, 150’nci yılına ilişkin hedefleri ve projelerini Alman Gazeteci ve Sunucu Judith Rakers’in moderatörlüğünde 10 Ocak’ta yapılacak toplantıda anlatacak. Toplantı, Almanya Federal Cumhuriyeti İstanbul Başkonsolosu Dr. Georg Wilhelm Birgelen, İstanbul Alman Lisesi Müdürleri Axel B. Brott ve Didem Veyisoğlu, İstanbul Alman Lisesi İdare Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Matthias Christoph Köhle ile Alman Liseliler Derneği Yönetim Kurulu Başkanı ve 150. Yıl Proje Koordinatörü Serhat Hacıpaşalıoğlu’nun katılımıyla gerçekleşecek. 

 

MEZUNLAR ANILARINI ANLATACAK

 

Toplantının ardından,  Eczacıbaşı Holding Yönetim Kurulu Başkanı Bülent Eczacıbaşı, Cüneyd Zapsu Danışmanlık Kurucusu ve Yönetim Kurulu Başkanı Cüneyd Zapsu, Sanatçı Serhat Hacıpaşalıoğlu ile Moda Tasarımcısı Atıl Kutoğlu, İstanbul Alman Lisesi’nde okudukları döneme ilişkin anılarını paylaşacak.  

07-01-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin