Arama sonuçları

İstanbul Modern çocuklara ‘sanat’ tatili sunuyor

İstanbul Modern çocuklara ‘sanat’ tatili sunuyor

İstanbul Modern çocuklara ‘sanat’ tatili sunuyor.  İstanbul Modern, 7-12 yaş arası çocuklar için hem öğretici ve eğlenceli hem de sanat dolu aktivitelerden oluşan bir yaz programı hazırladı. Birbirinden farklı ve zengin içeriğe sahip 10 atölye, 2 Temmuz – 31 Ağustos 2018 tarihleri arasında İstanbul Modern’in Beyoğlu’ndaki geçici mekânında çocukları bekliyor. 

İSTANBUL MODERN ÇOCUKLARA ‘SANAT’ TATİLİ SUNUYOR

Yaz atölyelerinde çocuklar, resimden kostüme, animasyondan heykele, mimariden fotoğrafa kadar farklı programlara katılarak yaratıcılıklarını keşfediyor. 7-12 yaş aralığındaki çocuklar, müze uzmanlarıyla birlikte sanatı yorumlamaya ve sanatsal üretimler gerçekleştirmeye yönelik atölyelere katılıyor. 

Atölye çalışmaları, sabah 10.00-12.00 ve öğleden sonra 13.00-15.00 saatleri arasında günde iki defa düzenleniyor. Müze uzmanlarının yönetiminde gerçekleştirilen bu atölye çalışmalarının katılım bedeli 130 TL. Ayrıca İstanbul Modern’in Bireysel, Aile, Gümüş, Altın üyelerine ve Genç Modernlilere yüzde 10 indirim uygulanıyor. 

İSTANBUL MODERN YAZ ATÖLYELERİ

İstanbul Modern yaz atölyeleri arasında şunlar yer alıyor: Resimler ve Kostümler Atölyesi, Sessiz Film Atölyesi, Tuvalimdeki Doğa Atölyesi, Çamurdan Heykeller Atölyesi, Mimari Öyküler Atölyesi, Linol Baskılar Atölyesi, Foto-Kolaj Atölyesi, Geleceğin Mimarları Atölyesi, Şifreli Resimler Atölyesi, Baskılı Çantalar Atölyesi.

 

23-06-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin