Arama sonuçları

İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampusu’nu açıyor

İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampusu’nu açıyor

İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampusu’nu açıyor. İstanbul Şehir Üniversitesi Dragos Kampusu, 2017-2018 akademik yılında öğretime başlayacak. İstanbul Şehir Üniversitesi Rektör Vekili Prof. Dr. Peyami Çelikcan, kampusun üniversiteyi Türkiye'nin ve dünyanın en prestijli uluslararası üniversiteler ligine taşıyacağını kaydetti.

İSTANBUL ŞEHİR ÜNİVERSİTESİ DRAGOS KAMPUSU 

Kampusta akademik imkanların da artacağını ifade eden Çelikcan’ın açıklamaları şöyle: 

"Dragos Kampusu’na taşınırken sadece mekanımız değil akademik olanaklarımız ve ekosistemimiz de genişliyor. Yeni dönemde açılacak ön lisans, lisans ve lisansüstü programlarımızla akademik eğitim kalitemizi daha da yükseğe taşımayı hedefliyoruz. Yüksek donanımlı laboratuvarlarımız, araştırma/proje fonları, yurt dışı eğitim fırsatları, staj-iş imkanları ve 100’e yakın ülkeden üniversitemize gelen uluslararası öğrencilerimiz sayesinde, başarımızın istikrarlı bir şekilde artacağına inanıyoruz."

Kartal sahilinde, 410 dönümlük arazi üzerinde konumlanan Dragos Kampusu’nda yeni sınıf ve laboratuvarlar, zengin bir kütüphane, yüksek kapasiteli yurtlar, spor tesisleri, farklı seçenekler sunan kafeterya ve restoranlar, alternatif sosyalleşme ve çalışma alanları yer alıyor.

 

28-05-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin