Arama sonuçları

İstanbul Valisi'nden yüz yüze eğitim açıklaması

İstanbul Valisi'nden yüz yüze eğitim açıklaması

İstanbul Valisi'nden yüz yüze eğitim açıklaması. İstanbul Valisi Ali Yerlikaya, Esenler’de gerçekleştirilen 500 bin defterin öğrencilere dağıtılması programında yüz yüze eğitimin kapsamının genişletilmesine ilişkin açıklamalarda bulundu. Yerlikaya, “Öğretmenlerimiz hazır. Servislerimiz hazır. Valilik olarak tüm kurumlarımızla beraber tedbirlerimiz alıyoruz çocuklarımızı özlemle bekliyoruz” dedi.

Birgün'deki habere göre  ailelerden, velilerden, öğretmenlerden ve öğrencilerden çok iyi dönüşler aldıkların da kaydeden Vali Yerlikaya şöyle dedi:

İSTANBUL VALİSİ'NDEN YÜZ YÜZE EĞİTİM AÇIKLAMASI

“Hepsi huzurlu. Önlemlerle ilgili tüm yaz çalıştık dersimize. Gayet başarılı gidiyor. Buradan alınan tecrübe ve öz güvenle Cumhurbaşkanımız bir açıklama yaptı. 2, 3,4,8 ve 12’inci sınıflar Mesleki Teknik Liselerin Uygulama Sınıfları önümüzdeki haftadan itibaren başlıyor. Biz hazırız.

Öğretmenlerimiz hazır. Servislerimiz hazır. Valilik olarak tüm kurumlarımızla, güvenlik görevlilerimizle beraber tedbirlerimiz alıyoruz. Salgınla mücadele noktasında önlemleri el birliğiyle başarılıyla uyguladığımızı daha ileriye salgınla tüm insanlıkla beraber kurtulacağımıza inanıyoruz. Çocuklarımızı özlemle bekliyoruz.”

08-10-2020


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş