Arama sonuçları

Kapadokya balonları LÖSEV için havalandı

Kapadokya balonları LÖSEV için havalandı

Kapadokya balonları LÖSEV için havalandı. Kapadokya Üniversitesi’nin Lösemili Çocuklar haftası dolayısıyla düzenlediği farkındalık etkinlikleri kapsamında sıcak hava balonları 'Kapadokya LÖSEV’in yanında' pankartlarıyla havalandı.

 

Kapadokya Üniversitesi, Lösemili Çocuklar haftası dolayısıyla Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü Nevşehir Temsilciliği ile birlikte farkındalık etkinliği düzenledi.

KAPADOKYA BALONLARI LÖSEV İÇİN HAVALANDI

Sıcak hava balonları sepetlerine 'Kapadokya LÖSEV’in yanında' pankartları asılarak havalanırken, Lösemeli Çocuklar Sağlık ve Eğitim Vakfı (LÖSEV) ile ortaklaşa düzenlenen etkinlikler kapsamında üniversitenin Mustafapaşa Yerleşkesi’nde ebru atölyesi düzenlendi. Her yıl olduğu gibi bu yıl da LÖSEV’e yardım için oyuncak satış standı açıldı.

Yerleşkede düzenlenen seminerde LÖSEV Kayseri Şubesi Halkla İlişkiler sorumlusu Arzu Çokeken vakfın çalışmaları hakkında üniversite öğrencilerine bilgi verdi. Seminer sonunda ise bu yıl hikayesi yeniden düzenlenerek mutlu sonla bitirilen 1973 yapımı "Canım Kardeşim" filmi öğrenciler tarafından izlendi.

05-12-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin