Arama sonuçları

LGS için adresleri YouTube yayınları oldu

LGS için adresleri YouTube yayınları oldu

LGS için adresleri YouTube yayınları oldu. Siirt’ten Şehit Öğretmen Mehmet Kapusuz Ortaokulu öğretmenlerinden Mustafa Sezer bu fotoğrafı yolladı. Bu yıl Liseye Geçiş Sınavı'na (LGS) girecek öğrenciler için YouTube yayınlarımın en iyi kaynak olduğunu söyledi ve öğrencilerin sürekli izlediğini. Hem LGS örnek soru yorumlarını hem de gelişmeleri buradan takip ediyorlarmış.

Bir de Mustafa öğretmen kız öğrenciler için rol model olduğumu ve bana sevgilerini yolladıklarını anlattı.

 

LGS İÇİN ADRESLERİ YOUTUBE YAYINLARI OLDU

 

Bundan daha güzel bir mesaj olabilir mi?

Ama çocukların şu anda en büyük eksiği LGS için konu anlatımlı kaynak kitaplar. Okulda 180 öğrenci var. 8’nci sınıfta okuyan öğrenci sayısı ise 30.

5, 6, 7 ve özellikle de 8 sınıf seviyesine uygun konu anlatımlı ve soru-cevap hazırlık kitaplarına ihtiyaçları var.

İLK KİTAP DESTEĞİ ARI OKULLARI’NDAN

İlk kitap yardımı ise Ankara’dan Arı Okulları’ndan gidecek.  Basın Tanıtım Koordinatörü Cihan Aydos bu mesajı aktarınca Özel Arı Okulları Genel Müdür Yardımcısı Seda Tarman da “Eğitim İçin El Ele” projesi kapsamında çocuklar için kitapları hazırlatmaya başladı.

KABATAŞ ERKEK LİSESİ'NDEN DE DESTEK VAR

Bu arada Türkiye'nin en köklü kurumlarından biri olan Kabataş Erkek Lisesi'nin Müdürü Selman Küçük de yazdığı mesajda bu çocuklara destek olacaklarını açıkladı. Küçük, şöyle dedi:

"Kabataş Erkek Lisesi tüm paydaşlarımızla (Vakıf, dernek, OAB) ve Cip Kulubü öğretmen ve öğrencilerimizle destek vermek için ne gerekiyorsa yapmaya hazırız. Öğrencilerimiz, oradaki kardeşlerine destek vermek ve tecrübelerini paylaşmak isteyecektir."

Bu güzel çocuklar için tüm desteklere teşekkürler.

13-04-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş