Arama sonuçları

O ‘sapık öğretmen’ açığa alındı

O ‘sapık öğretmen’ açığa alındı

O ‘sapık öğretmen’ açığa alındı. Konya’nın Selçuklu İlçesi’nde bulunan Ayşe-Kemal İnanç Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi’nde görev yapan ve beden eğitimi dersine çıkan kız öğrencileri görünce tahrik olduğunu söyleyen Felsefe Öğretmeni Ercan Harmancı açığa alındı.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB) yaptığı açıklamada sosyal medyada kız öğrencilere yönelik paylaşımlarıyla tepki çeken öğretmenin açığa alındığını açıkladı.

O ‘SAPIK ÖĞRETMEN’ AÇIĞA ALINDI

Felsefe öğretmeni Ercan Harmancı, sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı: “'Ya benim çok sapık duygularım var ya da şeytan onlara uğramıyor. Bir genç kızın vücut hatlarını gördükten sonra şeytan size üflemiyorsa ya erkekliğinizi ya da imanınızı kaybetmişsiniz demektir”, “Kız öğrencilerin giydiği eşofman onları çıplak yapar.”

Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü’unun soruşturma başlattığı o öğretmen büyük tepki gösterdi.  Skandal paylaşımlar CHP Konya Milletvekili Hüsnü Bozkurt tarafından Meclis’e taşınırken, Harmancı kendini “Tüm paylaşımlarımdan sevap bekliyorum” diyerek savundu.

Fotoğraf: Cumhuriyet

27-12-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş