Arama sonuçları

ODTÜ, Boğaziçi ve MEF: Eğitimde Gelecek

ODTÜ, Boğaziçi ve MEF: Eğitimde Gelecek

ODTÜ, Boğaziçi ve MEF: Eğitimde Gelecek. ODTÜ, MEF ve Boğaziçi’nden ortak eğitim konferansı. ODTÜ, Boğaziçi ve MEF üniversiteleri ortak eğitim konferansı düzenliyor. 3 üniversitenin düzenlediği konferanslarda geleceğin eğitimi konuşulucak. 

İlki geçen yıl düzenlenen Eğitimde Gelecek Konferansı EGK17 11-12 Kasım tarihleri arasında yapılacak. Bu yıl ODTÜ, Boğaziçi ve MEF üniversitelerinin eğitim fakülteleri tarafından düzenlenen Eğitimde Gelecek Konferansı EGK17 Maslak Uniq Hall ve MEF Üniversitesi Maslak Kampusu’nda yapılacak. 

ODTÜ, BOĞAZİÇİ VE MEF: EĞİTİMDE GELECEK

Türkiye'nin farklı yerlerinden 1200’e yakın eğitimci, dünyanın ve Ülkemizin önde gelen eğitimcileri ile buluşarak Eğitimde Geleceği konuşacak. Üç üniversitenin eğitim fakültelerinin işbirliği ile yapılan EGK’17’de ‘Dijital Çağda Eğitim’, ‘Eşit ve Adil Eğitim’, ‘Gelenekten Geleceğe Yerelden Küresele Eğitim’, ‘Gelecekte Öğretmen Eğitimi’, ‘Eğitimde Fark Yaratanlar’ temaları yer alacak. 

GELECEĞİ TASARLAMAK İÇİN 

EGK17’ye anaokulundan yüksek öğretime kadar her kademede görev yapan Türkiye’nin farklı yerlerinden 1200’e yakın eğitimci bildiklerini paylaşmak, sorunlara çözüm üretmek ve geleceği tasarlamak için kayıt oldu. 11 Kasım 2017, Cumartesi Saat 09.00 itibariyle başlayacak olan açılışın ardından iki önemli panel ile konferans programına geçilecek:

09.00-09.45​Açılış Konuşmaları

09.45-11.15​ Deniz Bayramoğlu ile “Gelecek Özel”

Prof. Dr. Ziya Selçuk, Eski Talim Terbiye Dairesi Başkanı, Maya Okulları Kurucusu

Ufuk Tarhan, İlk Kadın Fütürist

Ongun Tan, Makers Türkiye Kurucusu

Bager Akbay, İlk Yapay Zeka Şair Deniz Yılmaz'ın Tasarımcısı

 

11.15-11.45 ARA

 

11.45-13.00​Yeni Sınav Sistemleri”

Alpaslan Durmuş, Talim Terbiye Kurulu Başkanı 

Doç. Dr. Mustafa Hilmi Çolakoğlu, Müsteşar Yardımcısı 

İbrahim Taşel, TÖDER Genel Başkanı 

Nurullah Dal, TÖZOK Genel Başkanı 

Prof. Dr. Muhammed Şahin, MEF Üniversitesi Rektörü

Türkiye gündeminde önemli yerleri olan bu iki panelin arkasından MEF Üniversitesi’nde 11 ve 12 Kasım boyunca paneller, konuşmalar, söyleşiler EGK’17 başlığı altında sürecek. 

 

09-11-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin