Arama sonuçları

Öğrenciler 'Fark Yaratan Öğretmenleri' ile buluşuyor

Öğrenciler 'Fark Yaratan Öğretmenleri' ile buluşuyor

Öğretmen Akademisi Vakfının (ÖRAV)"Fark Yaratan Öğretmen" kampanyası başladı. Vakıftan yapılan açıklamaya göre, ilki geçen yıl 24 Kasım Öğretmenler Günü dolayısıyla hayata geçirilen “Fark Yaratan Öğretmen” kampanyası bu yıl da serüvenine yeni hikayelerle devam ediyor. ÖRAV, kendi hayatında “fark yaratan öğretmeni” olan herkesi hikayesini paylaşmaya ve öğretmenini gururlandırmaya çağırıyor.

Kampanya, bu yıl da okul anılarını canlandıracak ve hikayesini paylaşanlar için öğretmenlerine yıllar sonra teşekkür etme fırsatı sunacak.

Katılımcılar, kasım ayı boyunca farkyaratanogretmen.com sayfasını ziyaret ederek ya da ÖRAV’ın sosyal medya hesapları üzerinden #farkyaratanöğretmen etiketiyle en değer verdiği öğretmeniyle ilgili anısını yazı, video ya da fotoğrafla paylaşabilecek.

Kampanya bitiminde ise farkyaratanogretmen.com web sitesinde anılarını paylaşan katılımcılar arasından jürinin oylarıyla seçilen bir hikayenin sahibi, hala hayatta ise “fark yaratan öğretmeni” ile buluşma fırsatı yakalayacak. Kampanyanın en beğenilen hikayesi, Öğretmen Akademisi Vakfı tarafından kasım ayında düzenlenecek Eğitim Şenliği’nde açıklanacak.

Geçen yıl Haldun Dormen, Sunay Akın, Arda Türkmen, Sinan Güler ve Ayşegül Aldinç’in çektikleri videolarla destek verdikleri “Fark Yaratan Öğretmen” kampanyasına bu yıl da ünlü isimler fark yaratan öğretmen anılarıyla katıldı.

Kampanyaya destek veren ünlüler arasında Hülya Koçyiğit, tiyatro ve sinema oyuncusu Kayhan Yıldızoğlu, aktör Altan Erkekli ve oyuncular Engin Hepileri, Özge Borak, Dağhan Külegeç, Arzum Onan ve Levent Can bulunuyor. Ayrıca Beşiktaş Erkek Basketbol Takım Kaptanı Muratcan Güler de kampanyaya destek veren isimler arasında yer alıyor. 

Bu blog AA abonesidir.

Fotoğraf: Nesibe Aydın Okulları

28-10-2016


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş