Arama sonuçları

'Öğretmen Kitaplığı' uygulaması yayına girdi

'Öğretmen Kitaplığı' uygulaması yayına girdi

'Öğretmen Kitaplığı' uygulaması yayına girdi. Milli Eğitim Bakanı Ziya Selçuk, okumak, araştırmak ve bilgiye ulaşmayı kolaylaştırmak amacıyla hazırlanan "Öğretmen Kitaplığı" uygulamasının devreye alındığını açıkladı.

Bakan Selçuk, Milli Eğitim Bakanlığı'nın (MEB) "Öğretmen Kitaplığı" aplikasyonu ile ilgili Twitter hesabından paylaşımda bulundu.

'ÖĞRETMEN KİTAPLIĞI' UYGULAMASI YAYINA GİRDİ

Selçuk, paylaşımında, şöyle dedi: "Okumak, araştırmak, bilgiye ulaşmak için öğretmenlerimizin yolunu açan 'Öğretmen Kitaplığı' aplikasyonu yayında. Telefonunuza yüklediğiniz uygulama ile kitaplara ulaşabilir, yeni kitap güncellemelerini takip edebilirsiniz."

Öte yandan, MEB Öğretmen Yetiştirme ve Geliştirme Genel Müdürü Adnan Boyacı da konuyla ilgili Twitter paylaşımında bulundu. Boyacı, Türkiye'de kamuda ilk mobil öğretmen kitaplığını kurduklarını belirterek, söz konusu aplikasyonla öğretmenlerin, okul yöneticilerinin ve tüm vatandaşlara her yerden her zaman okuma imkanının tanınacağını, görme engelli kişilerin de diledikleri gibi kitaplara ulaşabileceğini kaydetti.

23-10-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş