Arama sonuçları

Okul öncesi eğitimcileri buluşuyor

Okul öncesi eğitimcileri buluşuyor

Okul öncesi eğitimcileri buluşuyor. Yıldız Teknik Üniversitesi (YTÜ) ve Çamlıca Çocuk Akademisi işbirliğiyle bu yıl ikincisi 11 Martta düzenlenecek, "Etkili Öğretmen, Etkili Çocuk" sempozyumunda uzmanlar okul öncesi eğitimi ele alacak. Sempozyumda alanın uzmanları okul öncesi eğitim konusundaki farklı ve güncel yaklaşımları değerlendirecek. 

SEMPOZYUMA KİMLER KATILIYOR?

Sempozyumda İstanbul Aydın Üniversitesi'nden Prof. Dr. Belma Tuğrul, "Çı̇nlı̇ kızlar da araba sürebı̇lı̇r mı̇? (Çocuklar neleri merak eder?)", Medeniyet Üniversitesi Psikolojik Danışmanlık ve Rehberlik Bölümü'nden Prof. Dr. Ahmet Akın, "Psiko-Eğitsel Açıdan İnsan", Hacettepe Üniversitesi Sağlık Bilimleri Fakültesi Çocuk Gelişimi ve Eğitimi Bölümü Çocuk Gelişimi Bölüm Başkanı Prof. Dr. İsmihan Artan, "Oynuyorum O halde Varım", Marmara Üniversitesi Atatürk Eğitim Fakültesi İlköğretim Bölümü Başkan Yardımcısı Dr. Gülçin Güven, "Gelişimin Kilometre Taşları" ve Nöro Sağlık Beyin Eğitim Araştırma Uygulama Merkezi Kurucusu Uzman Dr. Kerem Dündar, "Geleceğin Öğretmeninin Beyni" konulu bildiri sunacak. 

5 BİN EĞİTİMCİ BAŞVURDU

Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kongre ve Kültür Merkezinde yapılacak sempozyuma katılmak için şimdiye kadar Almanya, Avusturya, Azerbaycan, KKTC ve Türkiye’nin 70 şehrinden yaklaşık 5 bin eğitimci başvurdu. Sempozyuma okul öncesi öğretmenleri, yardımcı öğretmenler, öğretmen adayları ve psikoloji alanında eğitim almış kişiler katılacak. 

 

21-02-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş