Arama sonuçları

Şehir’den yurtdışı ile 11 yeni anlaşma

Şehir’den yurtdışı ile 11 yeni anlaşma

Şehir’den yurtdışı ile 11 yeni anlaşma. İstanbul Şehir Üniversitesi Güney Kore’den Hindistan’a kadar 11 yeni değişim anlaşması ile öğrencilerine farklı üniversitelerde öğrenim görme şansı sunacak. 

ŞEHİR’DEN YURTDIŞI İLE 11 YENİ ANLAŞMA

Şehir’den Erasmus+ ve diğer değişim anlaşmaları kapsamında yurtdışı üniversiteler ile yapılan değişim programları sayesinde öğrenciler farklı ülkelerde de eğitim alabilecek.  Değişim programları çerçevesinde yapılan anlaşmalar şöyle: 

Amman Arap Üniversitesi (Ürdün), Bükreş Ekonomi Üniversitesi (Romanya), Chonbuk Üniversitesi (Güney Kore), DüsseldorfHeinrichHeine Üniversitesi (Almanya), Fontys Uygulamalı Bilimler Üniversitesi (Hollanda), Malezya Üniversitesi (Malezya), Sharda Üniversitesi (Hindistan), Uluslararası Rabat Üniversitesi (Fas), Sathyabama Üniversitesi (Hindistan), Sciences Po Lille (Fransa) ve Pisa Üniversitesi (İtalya).

ERASMUS BEYANNAMESİ VAR 

Kurulduğu yıl Erasmus Üniversite Beyannamesi almaya hak kazanan üniversitenin yurtdışı ile işbirliklerinin sayısı  39 farklı ülkeden 100 üniversiteye yükseldi. Üniversitede 80 ülkeden yaklaşık 750 uluslararası öğrenci eğitim alıyor. 

 

09-11-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin