Arama sonuçları

Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı yaptı

Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı yaptı

Selçuk, İl Milli Eğitim Müdürleri ile toplantı yaptı. Milli Eğitim Bakanı Selçuk, 2023 vizyonu çerçevesinde yapılmış olan çalışmaların genel bir değerlendirilmesi ve önümüzdeki öğretim yılında yapılacak çalışmalarla ilgili bu toplantının düzenlendiğini söyledi. 

SELÇUK, İL MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRLERİ İLE TOPLANTI YAPTI

Selçuk, Afyonkarahisar'da bir termal otelde, basına kapalı gerçekleştirilen "İl Milli EğitimMüdürleri Toplantısı"na katıldı.

Ardından, Afyonkarahisar Valisi Mustafa Tutulmaz'ı makamında ziyaret eden Selçuk, burada yaptığı açıklamada, Türkiye'deki bütün illerin eğitim müdürleri ile toplantıda bir araya geldiklerini söyledi.

'GENEL DEĞERLENDİRME İÇİN BURADAYIZ'

Afyonkarahisar'da bulunmaktan dolayı mutlu olduklarını belirten Selçuk şunları söyledi: "Bugün yapmak istediğimiz işler aslında 3 kategoride yer alıyor. ‘Eksiğimiz nedir, daha iyi yapabileceğimiz şeyler vealmamız gereken tedbirler nelerdir' genel değerlendirme toplantısı için buradayız."

Afyonkarahisar da eğitimin daha yüksek noktalara taşınabilmesi için hangi tedbirlerin alınabileceği konusunda görüş alışverişi yapacaklarını dile getiren Selçuk, şunları kaydetti:

"2023 vizyonu çerçevesinde yapılmış olan çalışmaların genel bir değerlendirilmesi ve bu değerlendirme sonucunda da yaz aylarında yapmamız gereken çalışmalara ışık tutmak, önümüzdeki eğitim öğretim yılında yapmamız gereken bazı iş ve işlemlerin organizasyonu için burada bulunuyoruz. Bütün bu çalışmaların verimli olması ve Türkiye'nin eğitimsisteminin kalitesinin artmasına hizmet etmesi dileğiyle hepinize teşekkür ediyorum."

 

19-06-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş