Arama sonuçları

Şimdi sırada Beşiktaş Üniversitesi var

Şimdi sırada Beşiktaş Üniversitesi var

Fenerbahçe Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı’nın İstanbul’da “Fenerbahçe Üniversitesi” kurulmasına ilişkin teklifinin YÖK tarafından onaylanmasının ardından "siyah-beyazlı" takımda üniversite için adım attı. 

Beşiktaş Jimnastik Kulübü-Kabataş Erkek Liseliler Eğitim, Kültür ve Sağlık Vakfı yaptıkları ilk toplantıda Beşiktaş-Kabataş Üniversitesi'nin kuruluşu için ilk adımı attılar. 

Siyah-beyazlı kulüpten yapılan açıklamaya göre, Feraye Kültür Merkezi'nde gerçekleştirilen ve kulüp ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi, yönetim kurulu üyeleri Ahmet Ürkmezgil, Erdal Torunoğulları, Hakan Özköse ve Erdal Karacan ile iletişim danışmanı Rıdvan Akar'ın katıldığı toplantıda, Beşiktaş-Kabataş Üniversitesi'nin 2019 yılında faaliyetlere başlaması hedef olarak belirlendi. 

Ahmet Nur Çebi, toplantının ardından yaptığı açıklamada, üniversitenin kuruluşuyla ilgili ilk genel kurul toplantısını yaptıklarını belirterek, "Kurulacak üniversitede hangi fakültelerin olacağı ve bunları maliyetleri ile yer tahsisleri konusunda görüşmeler yaptık. Beşiktaşlı duruşuyla yetişecek gençler için üniversite kapısını açmaya çalışıyoruz. Yönetim kurulu olarak bu konuda irade ortaya koyduk. Hayırlı olsun." ifadelerini kullandı.

Bu blog AA abonesidir.

23-03-2016


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin