Arama sonuçları

Tarabya İngiliz Okullarına 'Sokrates Ödülü'

Tarabya İngiliz Okullarına 'Sokrates Ödülü'

Avrupa İş Konseyinin (Europe Business Assembly) bir parçası olan Sokrates Ödül Değerlendirme Komitesi (International Socrates Award Nomination Committee) Akademik Birlik Konseyi tarafından Tarabya İngiliz Okullarına “Eğitimde uluslararası standartlar”, ‘Eğitim yönetimi ve eğitim metodları” konularında Avrupa Kalite Ödülü (European Quality) layık görüldü.

Akademik Birlik Konseyi (AU), 30 ülkeden önde gelen bilim insanları, rektörler ve akademisyenlerden oluşan 240`tan fazla üyeye sahip. Akademik Birlik, okullarda uluslararası standartlarda eğitim metodlarının uygulanması ve güçlendirilmesi, eğitim yönetimi ve bunun neticesinde mezun başarısı konularında aktif olarak çalışıyor. Ayrıca, uluslararası standartlarda bölgesel farkındalığı yakalamış profesyonel eğitimci ve kurumların başarılarının kamuoyuna duyurulması, Akademik Birliğin temel görevleri arasında.

Tarabya İngiliz Okulları (TBS), kurucusu Mehmet Gültekin, Avrupa İş Konseyi Akademik Birlik Komitesi tarafından ödülü almak ve başarı hikayesini anlatmak üzere konuşmacı olarak davet edildi.

10-05-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin