Arama sonuçları

THY yarı zamanlı çalışacak öğrenci arıyor

THY yarı zamanlı çalışacak öğrenci arıyor

THY yarı zamanlı çalışacak öğrenci arıyor. Türk Hava Yolları (THY), en az 4 yıllık eğitim  veren üniversitelerin herhangi bir bölümünün 3. sınıfta okuyan ve yarı zamanlı çalışabilecek öğrenci arıyor.

 

THY'nin internet sitesinde yer alan ilana göre, üniversitelerin 3. sınıfında olan ve bunu belgeleyebilenler başvurabilecek. İlan 15 Mart'a kadar yayında kalacak. Başvurular sadece internet sitesi üzerinden alınacak.

Belge kontrolünden sonra ilan kriterlerini taşıyan adayların tümü sözel/sayısal yetenek ve İngilizce yazılı sınavına davet edilecek. Sınavda başarılı olan adaylar, kişilik envanteri, grup değerlendirmeleri ve birebir mülakat süreçlerine çağrılacak.

THY YARI ZAMAHLI ÇALIŞACAK ÖĞRENCİ ARIYOR

Tüm süreç sonunda başarılı olan adaylara iş teklifi yapılacak ve başlama belgelerini hazırlamaları istenecek. Adayın istenen belgeleri teslim etmesi sonrasında istihdam süreci tamamlanacak.

KİMLER BAŞVURABİLECEK?

Başvuracak kişilerde şu kriterler aranacak:

"T.C. vatandaşı olmak. Adli sicil ve adli sicil arşiv kaydı bulunmamak. En az 4 yıllık eğitim veren üniversitelerin herhangi bir bölümünde 3. sınıf öğrencisi olduğunu belgeleyebilmek. 100'lük sistemde en az 70, dörtlük sistemde en az 2,72 genel not ortalamasına sahip olduğunu belgeleyebilmek. İstanbul'daki ofislerde çalışılacak olup haftanın en az 2 günü tam zamanlı olmak üzere, en fazla 30 saat çalışabilmek, iyi derecede İngilizce bilmek. (THY A.O. tarafından yapılacak olan İngilizce sınav ve/veya mülakatında başarılı olmak)"

ARANAN NİTELİKLER NEDİR?

Başvuracak kişilerde aranan nitelikler ise şöyle:

"Problem çözme yeteneği gelişmiş ve sonuç odaklı çalışan, ekip çalışmasına yatkın, proaktif ve analitik düşünce yeteneğine sahip, araştırmaya ve öğrenmeye açık, yazılı ve sözlü iletişim becerileri yüksek, MS Office araçlarını iyi düzeyde bilen." 

 

14-02-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş