Arama sonuçları

'TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!' programı

'TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!' programı

'TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!' programı. Türk Sanayicileri ve İş İnsanları Derneği (TÜSİAD) Başkanı Simone Kaslowski ile yönetim kurulu üyeleri, "TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!" programı kapsamında Yüzüncü Yıl Üniversitesinde (YYÜ) öğrencilerle buluştu.

YYÜ'den yapılan açıklamaya göre, üniversite öğrencilerine yenilikçi bakış açısı ve girişimcilik yetkinliği kazandırmak amacıyla başlatılan programda konuşan Kaslowski, girişimcilik ruhu taşıyan üniversite öğrencilerine yenilikçi fikirlerini geliştirmelerini ve bu dönemi iyi değerlendirmelerini tavsiye etti. 

YENİ DÖNEM BAŞVURULARI KASIMDA BAŞLIYOR

 Gençlerin hayallerini gerçekleştirmelerine destek olmaya çalıştıklarını belirten Kaslowski, "Dünyanın hızına uyum sağlama kabiliyetimizin reflekse dönüşmesi için girişimcilik kültürünün tohumlarının Türkiye'nin her köşesinde atılması gerektiğine inanıyoruz" dedi. 2011’de temelleri atılan 'TÜSİAD Bu Gençlikte İŞ Var!' programının girişimciliği gençlere bir kariyer hedefi sunmayı amaçladığını belirten Kaslowski, programa yeni dönem başvurularının kasım ayında açılacağını ve tüm üniversite öğrencisi gençlerden yenilikçi fikirler beklediklerini sözlerine ekledi.

05-10-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş