Arama sonuçları

Vodafone’dan gençlere yurtdışı dil eğitimi fuarları

Vodafone’dan gençlere yurtdışı dil eğitimi fuarları

Vodafone Türkiye'nin gençlik markası Vodafone FreeZone ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla düzenlenen “StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı”, yabancı dil ve yaz okulları alanında faaliyet gösteren 50’yi aşkın okulu Türk öğrencilerle buluşturacak. Alanında Türkiye’nin en geniş katılımlı etkinliği olarak gösterilen StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı, 25-26 Şubat’ta İstanbul Harbiye Hilton, 28 Şubat’ta Ankara Sheraton, 2 Mart’ta İzmir Hilton ve 4 Mart’ta İstanbul Kozyatağı Hilton’da düzenlenecek.

Vodafone Türkiye'nin “Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa” sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markası Vodafone FreeZone, 26 yaş ve altı gençler için sunduğu avantajlara bir yenisini ekledi. Vodafone FreeZone ana sponsorluğunda StudyExpo Fuarcılık A.Ş. organizasyonuyla düzenlenen StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı, yabancı dil ve yaz okulları alanında faaliyet gösteren 50’yi aşkın seçkin okulu Türk öğrencilerle buluşturacak. Alanında Türkiye’nin en geniş katılımlı etkinliği olarak gösterilen StudyExpo Yurtdışı Dil ve Yaz Okulları Fuarı ile Türkiye’deki yurtdışı eğitim etkinliklerine yeni bir soluk getirilmesi hedefleniyor.

25-26 Şubat’ta İstanbul Harbiye Hilton, 28 Şubat’ta Ankara Sheraton, 2 Mart’ta İzmir Hilton ve 4 Mart’ta İstanbul Kozyatağı Hilton’da düzenlenecek fuarlarda, öğrenciler yurtdışındaki dil ve yaz okulları ile bire bir görüşerek bilgi alabilecek. Fuara İngiltere, ABD, Kanada, İrlanda, Güney Afrika, Fransa, Avustralya, Yeni Zelanda, Malta, Almanya, Fransa, İspanya, İsviçre, İtalya, Rusya ve Japonya gibi ülkelerden dil okulları katılacak. “Kişisel Gelişim ve Kariyer Seminerleri”nin de verileceği fuarda, çeşitli etkinlikler ve ödüllü yarışmalar yapılacak; katılımcı okullar tarafından indirimler ve promosyonlar sunulacak.
 

08-03-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş