Arama sonuçları

Yeni mezun 40 gence iş fırsatı

Yeni mezun 40 gence iş fırsatı

Vodafone Türkiye, Discover Genç Yetenek Programı ile yeni mezunlara kariyer imkanı sunuyor. 15 Mart'a kadar sürecek başvurular sonucunda seçilen en az 40 kişi, dört hafta süreyle sektörü tanıyacakları çalışmalara katılıp, müşteri odaklı oryantasyon programına dahil olacak. Discover Genç Yetenek Programı’nın sonunda tam zamanlı olarak Vodafone Türkiye bünyesine tam zamanlı çalışma şansına sahip olacak gençler, yurtdışında kariyer fırsatının da kapılarını aralamış olacak. “Geleceğin liderleri”ni keşfetmek amacıyla 2008 yılından bu yana aralıksız olarak sürdürülen Discover Genç Yetenek Programı’na başvurular www.kariyer.net üzerinden yapılıyor.

HER YIL YAKLAŞIK 7 BİN GENÇ BAŞVURUYOR
Discover Genç Yetenek Programı’na her yıl yaklaşık 7 bin genç başvuruyor. Adaylar beş farklı aşamadan oluşan bir değerlendirme sürecine dahil oluyor. Programa yönelik seçme yerleştirme süreci ise Nisan ayında tamamlanıyor. Vodafone’un online sınavlarını, değerlendirme merkezi süreçlerini ve mülakatlarını başarıyla tamamlayan adaylar Vodafone'da çalışma imkanı buluyor.

KİŞİYE ÖZEL KARİYER DANIŞMANLIĞI
Dört haftalık oryantasyon sürecinden sonra 'Discover'lar, Vodafone mağazalarından çağrı merkezine ve şebeke sahalarına kadar uzanan farklı lokasyon ve noktalarda deneyim kazanarak organizasyonu tanıma amaçlı eğitim alıyor. Vodafone yöneticilerinden mentorluk desteği ve kişiye özel kariyer danışmanlığı hizmetinden yararlanacak olan Discover’lar, Ağustos ayından itibaren çalışacakları pozisyonlarda görevlerine başlayacak. Ayrıca Red Academy tarafından özel olarak tasarlanan ve bir yıl süren “Discover Gelişim Programı”na dahil olacak gençler; eğitim, çalıştay, grup çalışması ve seminerlere katılarak, bireysel yetkinliklerini geliştirecek birçok konuda teorik ve pratik eğitim alacak.

YURTDIŞINDA ÇALIŞMA FIRSATI
Yeni mezun gençler, Vodafone’da çalışmalarını takip eden iki yılın sonunda yapılacak olan değerlendirmeler sonunda seçilirlerse, Vodafone’un farklı bir ülkesinde 2 yıl çalışma imkanı sağlayan Columbus Programı ile uluslararası ve proje bazlı iş deneyimi edinme olanağı bulacak.

16-03-2016


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş