Arama sonuçları

YKS'ye Doğru: TED Kdz. Ereğli Koleji öğrencileriyle buluştuk

YKS'ye Doğru: TED Kdz. Ereğli Koleji öğrencileriyle buluştuk

YKS’ye Doğru seminerlerimiz sürüyor. Bu kez sıradaki okul Türk Eğitim Derneği (TED) Karadeniz Ereğli Koleji oldu. Kendisi de TED Karadeniz Ereğli Koleji’nden mezun olan Genel Koordinatör Nilay Hanlıoğlu, mezun olduğu okulda eğitimci olarak görev yapmanın büyük gurur olduğunu söylüyor.

Hanlıoğlu, şöyle diyor:

“1997 yılında okuldan mezun oldum. İlkokulda burada eğitime başladım ve lisesinden mezun oldum. Kısa bir süre başka bir okulda çalıştım. Sonra İngilizce öğretmeni olarak TED’e geri döndüm. Mezun olduğum okulda önce öğretmen sonra da yönetici olarak çalışmak hem ilginç, hem de çok gurur verici"

YKS'YE DOĞRU: TED KDZ.EREĞLİ KOLEJİ ÖĞRENCİLERİYLE BULUŞTUK

Liseye Geçiş Sınavı (LGS) seminerleri gibi Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS) seminerleri de değişik illerde sürüyor. Kısa bir Karadeniz turunda duraklarımız TED Kolejleri Karabük, Ereğli ve Zonguldak oldu.

TED Karadeniz Ereğli Koleji, Türk Eğitim Derneği’nin 5’nci kurulan okulu. 51’nci kuruluş yıldönümünü kutluyor. 739 öğrencinin öğrenim gördüğü okulda düzenlediğimiz YKS’ye Doğru seminerine lise öğrencilerin yanı sıra kolejin yöneticileri ile öğrencileri katıldı. Öğrencilerle sınavın yapısı, soruların içeriği, puan hesaplama, sınav kuralları başta olmak üzere YKS ile ilgili bilgileri paylaştık. Üniversite seçerken nelere dikkat etmeleri gerektiğini ve kariyerlerini nasıl planlayacaklarını konuştuk.

TED Okulları ile YKS'ye Doğru seminerlerimiz sürecek

 

20-04-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş