Arama sonuçları

Finansa ilgi duyan üniversitelileri yarıştıracaklar

Finansa ilgi duyan üniversitelileri yarıştıracaklar

Finansa ilgi duyan üniversitelileri yarıştıracaklar. Yatırım hizmetleri ve varlık yönetimi grubu Ünlü & Co, Koç Üniversitesi Investment Group ve Ekonomi Kulübü ortaklığıyla gençleri M&A (Şirket Satınalma ve Birleşmeleri) programına hazırlıyor. Şirket satınalma ve birleşmeleri konusunda Türkiye’de ilk kez düzenlenen bu yarışma sayesinde, öğrenciler başından sonuna kadar bütün süreçleri deneyimleyecek. 

Başvurular 24 Ekim’e kadar sürecek. Kasım ayında başlayacak M&A Challenge, Mart ayının başında bitecek. Katılımcıların analitik, sunum ve pazarlama yeteneklerini test edecek bu etkinliğe finansa ilgili ve meraklı üniversite öğrencileri İstanbul’da okumaları koşuluyla 4 kişilik takımlar halinde, CV’leri ve bir motivasyon yazısı ile başvurabilecekler.

FİNANSA İLGİ DUYAN ÜNİVERSİTELİLERİ YARIŞTIRACAKLAR

Ünlü & Co İK Yönetici Direktörü Elif Özer, yarışmayla ilgili şunları söyledi: 

“Koç Üniversitesi iş birliği ile hayata geçirdiğimiz “M&A Challenge”da başvurularda en başarılı bulunan 8 takım bir sonraki aşamaya geçme hakkı kazanacak ve M&A pazarının dinamikleri, şirket ve sektör araştırmasının esasları üzerine Ünlü & Co tarafından detaylı bir eğitim hakkını elde edecekler.”

03-10-2019

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin