Arama sonuçları

Flank Esport kurucusu Beykoz Üniversitesi’nde

Flank Esport kurucusu Beykoz Üniversitesi’nde

Flank Esport kurucusu Beykoz Üniversitesi’nde. Fortune Dergisi’nin 2015 yılında ’40 Yaş Altı 40 Lider Yönetici’ listesinde gelecek vaat eden 20 kişi arasında ilk sırada yer alan Flank Esports’un Kurucu Ortağı ve CEO’su Efe Kethüda, Beykoz Üniversitesi öğrencileri ile buluşacak.

2016 yılında kendi şirketiyle Red Herring’in düzenlediği Avrupa’nın ‘En İyi 100 Şirketi listesinde yer alan Kethüda, son olarak da ‘Flank Esports’ ile Forbes’ın ‘50 Girişim’i içerisinde yer almıştı.

 

FLANK ESPORT KURUCUSU BEYKOZ ÜNİVERSİTESİ’NDE

 

İlk şirketini 19 yaşında kuran, girişimleriyle uluslararası alanda birçok ödüle sahip olan Kethüda, başarı hikâyesini paylaşacak ve öğrencilerin merak ettiği soruları cevaplandıracak. Yetkinlik Geliştirme dersleri kapsamında öğrencilerle bir araya gelecek olan Kethüda, günümüz dünyasında kendi markasını yaratmak isteyenlerin ne gibi yetkinliklere sahip olması gerektiği konusunda da tecrübelerini aktaracak.

E-SPOR İÇİN GELİŞTİRDİ

Kethüda’nın son girişimi Flank Esports, Türkiye’de 30 milyon dolarlık pazar payına sahip e-spor alanı için geliştirilen bir girişim. 4 milyon euro değerlemeyi gören Flank Esports, e-spor karşılaşmalarını canlı veriyor, taraftarlar sohbet edebiliyor ve takımlarla ilgili farklı kaynaklardan gelen haberler takip edilebiliyor. Ayrıca, e-spor oyunlarıyla ilgili tüm dijital kodlar ve oyun içi ürünler satın alınabiliyor. Flank Esports, kuruluşunun üzerinden 8 ay geçmeden ACT Ventures, Esas Ventures ve Sina Afra’dan toplamda 500 bin euroluk yatırım çekmeyi başardı.    

 

23-10-2019

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin