Arama sonuçları

Microsoft Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Microsoft Eğitim Teknolojileri Zirvesi

Microsoft Eğitim Teknolojileri Zirvesi başlıyor. Öğrenci ve öğretmenleri eğitim teknolojileriyle buluşturmak için Microsoft Türkiye eğitim teknolojileri zirvesi düzenliyor. Geleneksel olarak yapılan ve bu yıl dördüncü kez gerçekleştirilecek Microsoft Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi 12 Aralık Çarşamba günü İstanbul Raffles Hotel’de yapılacak.

 

MİCROSOFT EĞİTİM TEKNOLOJİLERİ ZİRVESİ BAŞLIYOR

Bu yıl dördüncüsü düzenlenen Geleneksel Microsoft Türkiye Eğitim Teknolojileri Zirvesi’nde Endüstri 4.0 ışığında istihdam, eğitimde yapay zeka uygulamaları gündeme gelecek. Zirvede gençlere güncel yetenek kazandıracak çözümler ve mesleki iş gücüne teknolojinin katkıları gibi konular uzmanlarca anlatılacak.

HANGİ KONULAR KONUŞULACAK?

Yapay zekanın yanında karma gerçeklik, dijital dönüşüm, Minecraft ve kodlama desteğiyle eğitimin nasıl şekillenebileceği hakkında sunumlar zirvenin gündeminde yer alacak. Zirveye Microsoft Türkiye Genel Müdürü Murat Kansu, Microsoft Türkiye Kamu Sektörü ve Yatırımlarından Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Dr. Erdem Erkul, Microsoft Türkiye Pazarlama ve Operasyonlardan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Münir Kundakçı katılacak. Aynı zamanda eğitim uzmanları da zirvede yer alacak.

 

08-12-2018

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin