Arama sonuçları

Penfest: Kalemin ucunda İstanbul

Penfest: Kalemin ucunda İstanbul

Penfest: Kalemin ucunda İstanbul. Sektör paydaşlarını tek bir çatı altında toplayan Penfest, bu yıl 2-3 Kasım’da İstanbul’da yapılacak. Prestij kalem markaları tasarımlarını ilk kez burada sergileyecek.

 

Penfest 2019, “Kalemin Ucunda İstanbul” temasıyla Çırağan Sarayı’nda yapılacak. Bu yıl Penfest’i ikinci kez düzenleyeceklerini anlatan Markakalem.com kurucusu Faruk Atalar, şöyle dedi:

 

PERFEST: KALEMİN UCUNDA İSTANBUL

 “Uzun süredir prestij kalem sektöründe hizmet veriyoruz. Geçtiğimiz yıl ilkini düzenlediğimiz Penfest ile tüm sektörü ve kalemseverleri aynı çatı altında buluşturmayı hedeflemiştik. Bu hedefimize de ulaştık. Bu yıl Penfest’i ‘Kalemin Ucunda İstanbul’ teması ile gerçekleştiriyoruz. Sektörün en değerli markaları son koleksiyonlarını burada tanıtacak. Çırağan Sarayı’nda ağırlayacağımız misafirlerimiz için bol sürprizli bir festival hazırladık. Geçen yıl olduğu gibi bu yıl da uluslararası misafirlerimiz, marka temsilcilerimiz, değerli konuşmacılarımız tecrübelerini ve önerilerini iki gün boyunca gerçekleşecek söyleşilerde paylaşacaklar. 7’den 70’e tüm kalemseverleri bu yıl da festivalimize bekliyoruz.”

 

23-10-2019

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin