Arama sonuçları

Red Bull geleceğin fikirlerini arıyor

Red Bull geleceğin fikirlerini arıyor

Red Bull geleceğin fikirlerini arıyor. Red Bull’un daha iyi bir yarın için geleceğe yön veren fikirleri desteklediği projesi Red Bull Futur/io için başvurular başladı.

 

Red Bull'dan yapılan açıklamaya göre, bilim kurgu filmlerinde yer alan tasarımlar gelecek için ilham kaynağı oldu. Mikroçiple çalışan bilgisayarlar, depolama ve kayıt cihazları, bir zamanın "fütüristik" projeleri bugünün vazgeçilmez ihtiyaçları haline geldi.

RED BULL GELECEĞİN FİKİRLERİNİ ARIYOR

Geleceğe ilham vermek isteyen Red Bull Futur/io Akademi katılımcılarından, 2030 yılını anlatan “daha iyi bir gelecek hayali”ni maksimum 60 saniyede aktaracakları İngilizce ya da İngilizce altyazılı olarak bir video veya kısa film çekmeleri bekleniyor. Geleceğe dair hızlı ve büyük teknolojilere ilişkin hazırlanacak videolarda kullanılacak hayal gücü ise sınırlandırılmıyor. Başvurular 10 Şubat 2019 tarihine kadar "https://www.redbullfutur.io/tr-tr/" adresi üzerinden gerçekleşecek.

KAZANAN LİZBON’A GİDECEK

Ardından dünya çapındaki katılımcılar arasından seçilen en iyi 20 video sahibi, Portekiz’in başkenti Lizbon’da düzenlenecek Red Bull Futur/io Akademi’ye gitmeye hak kazanacak. 21-24 Mart 2019 tarihleri arasında üç gün sürecek eğitimde katılımcılara, yeni araştırma teknikleri aracılığıyla fikirlerinin ana çatılarını belirleme, bu fikirleri geliştirme ve yeteneklerini pekiştirme fırsatı verilecek. Finale kalan 20 video arasından belirlenecek en çarpıcı amatör video ise Red Bull Media House tarafından profesyonel bir şekilde filme alınacak. 

 

11-01-2019

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin