Arama sonuçları

Üniversiteliye Talent Camp

Üniversiteliye Talent Camp

Üniversiteliye Talent Camp. Garanti Bankası’nın, üniversite öğrencilerinin mesleki ve kişisel gelişimine katkı sağlamak için düzenlediği Garantili Gelecek ve Talent Camp başvuruları başladı.

garantilikariyer.garanti.com.tr/ adresinden ve Garantili Kariyer Facebook hesabından yapılan başvurular arasından seçilecek üniversite öğrencileri, Aralık 2017, Mart ve Nisan 2018 tarihlerinde yapılacak 3 farklı Talent Camp için seçilecek. Ya da Garantili Gelecek ile Aralık-Nisan ayları arasında 8 hafta boyunca, haftada 2 gün, Garanti Bankası’nın çeşitli birimlerinde çalışma deneyimi elde edecek.  

ÜNİVERSİTELİYE TALENT CAMP 

Üniversitelerin idari bilimler ve mühendislik bölümlerinin 3. ve 4. sınıfında okuyan veya idari bilimler dalında yüksek lisans eğitimi alan öğrenciler başvuru yapabilecek. 3 gün sürecek Talent Camp boyunca vaka çalışmalarının yanı sıra takım olma deneyimini yaşatan oyunlara katılacaklar. Garantili Gelecek ile gelişimleri için tasarlanan çevrimiçi eğitim ve koçluk programlarına devam edecekler. 

GARANTİ BANKASI'NDA ÇALIŞMA FIRSATI 

Kamplara katılacak 120 ve Garantili Gelecek’e katılacak 40 öğrenci arasından seçilecek toplam 40 kişi, Management Trainee programıyla Garanti Bankası’nda çalışmaya başlayacak. 

Garanti Bankası Genel Müdür Yardımcısı Osman Tüzün şöyle konuştu:

“Talent Camp ve Garantili Gelecek ile üniversite öğrencilerine Garanti Bankası’nı yakından tanıma fırsatı sunuyoruz. Katılımcıların mutlu ve yeni bilgiler edinmiş olarak aramızdan ayrılması amacıyla, içerikleri sürekli yeniliyoruz. Talent Camp süresince katılımcıların, üniversite hayatı boyunca öğrendikleri bilgileri eğlenerek kullanacağı bir deneyim yaşatmayı hedefliyoruz. Bizimle vakit geçiren öğrenciler arasından seçeceğimiz ve Garanti’deki yaşamı yakından tanımasını istediğimiz 40 kişiyi Management Trainee programımızla Garanti Ailesi’ne kazandırmayı umuyoruz. Garantili Gelecek programıyla da iş başında deneyim fırsatı sunuyor, öğrencilerin kendilerini keşfetmelerini ve tercih etmek istedikleri meslek hakkında daha fazla bilgi sahibi olmalarını sağlıyoruz. İki programımıza da geleceğini şekillendirmek isteyen üniversite öğrencilerinin başvurularını bekliyoruz.”

27-10-2017

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin