Arama sonuçları

Haydarpaşa Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Diplomasının özelliği nedir?

Hazırlık sınıfı olan liseler arasında yer alan Haydarpaşa Lisesi hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Üniversite yerleştirme başarısı nedir? Sorularımızı pervinkaplancom instagram yayına katılan Haydarpaşa Lisesi Müdürü Vahdet Kemal Oral yanıtladı

Devamını oku »

Haydarpaşa Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Diplomasının özelliği nedir? Haydarpaşa Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Diplomasının özelliği nedir?

CAL’da müdür krizi: Veli de öğrenci de isyanda

Cağaloğlu Anadolu Lisesi velileri, bir buçuk yıl içinde okul müdürlerinin 4’üncü kez değiştirilmesini protesto etti. İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü önünde basın açıklaması yapan veliler, "Cağaloğlu Anadolu Lisesi öğrencisine ve velisine yıllarca her türlü kötülüğü yapan ve şikayetle uzaklaştırılan eski müdürün güdümündeki kadro neden hala tasfive edilmemektedir” dedi

Devamını oku »

CAL’da müdür krizi: Veli de öğrenci de isyanda CAL’da müdür krizi: Veli de öğrenci de isyanda

2021 LGS: İstanbul’da Anadolu Liseleri taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre İstanbul Anadolu liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Anadolu liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu?

Devamını oku »

2021 LGS: İstanbul’da Anadolu Liseleri taban puanları ne oldu? 2021 LGS: İstanbul’da Anadolu Liseleri taban puanları ne oldu?

Anadolu liseleri taban puanları

TÖZOK
MEF ÜNİVERSİTESİ