Arama sonuçları

2021 LGS: Birinci nakil sonuçları açıklandı, ikincisi için başvurular başladı

LGS nakil sonuçları açıklandı. Milli Eğitim Bakanlığı yerleştirmeye esas 1. nakil sonuçlarını erişime açtı. Öğrenciler www.meb.gov.tr adresinden nakil sonuçlarını öğrenebilecek

Devamını oku »

2021 LGS: Birinci nakil sonuçları açıklandı, ikincisi için başvurular başladı 2021 LGS: Birinci nakil sonuçları açıklandı, ikincisi için başvurular başladı

2021 LGS: Denizli Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre Denizli’deki Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu?

Devamını oku »

2021 LGS: Denizli Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu? 2021 LGS: Denizli Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS: Diyarbakır Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

2021 LGS yerleştirme sonuçlarına göre Diyarbakır’daki Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin ilk merkezi yerleştirme puanları da açıklandı. Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinin son aldığı öğrencinin puanı ne oldu? Liselerin taban puanları ne oldu?

Devamını oku »

2021 LGS: Diyarbakır Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu? 2021 LGS: Diyarbakır Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri: Taban puanları ne oldu?

LGS sonuçları

ide Okulları
Özel Arı Okulları