Arama sonuçları

Özel gereksinimli çocukların evdeki en büyük ihtiyacı oyun

Zihinsel Özürlüler Federasyonu Genel Başkanı Aynur Dankaz: "Aileler her şeyden önce özel gereksinimli çocuklarına evde de bir rutin oluşturmalı ve bunu hiç bozmamalı. Dans etmek, oyunlar oynamak rutinin olmazsa olmazları. Bunlar ailelere de iyi gelecektir"

Devamını oku »

Özel gereksinimli çocukların evdeki en büyük ihtiyacı oyun Özel gereksinimli çocukların evdeki en büyük ihtiyacı oyun

MEB, Türk bilim insanlarının hazırladığı otizm kitabını yayımlayacak

Milli Eğitim Bakanı Selçuk: "Oslo Üniversitesinden bilim insanları Kamil Özerk ve Meral Özerk, velilerimiz için çok değerli bir kitap yazdılar. Bugüne armağan olsun diye. Yarından itibaren dijital kitabımızı ücretsiz olarak okuyabilirsiniz"

Devamını oku »

MEB, Türk bilim insanlarının  hazırladığı otizm kitabını yayımlayacak MEB, Türk bilim insanlarının  hazırladığı otizm kitabını yayımlayacak

'Herkese Eğitim Platformu'ndan otistik ve down sendromlu çocuklar için derslik

İstanbul Milli Eğitim Müdürü Levent Yazıcı: "Kurumsal görevli ve gönüllüler buluşarak, bu çocuklarımız için çok daha emin adımlarla yürüyecekler. Gerçekleştirilen çalışmaların ülkemiz için çok önemli olduğunu düşünüyorum"

Devamını oku »

'Herkese Eğitim Platformu'ndan otistik ve down sendromlu çocuklar için derslik 'Herkese Eğitim Platformu'ndan otistik ve down sendromlu çocuklar için derslik

MEF Üniversitesi