Arama sonuçları

DenizBank ve Maker Çocuk birlikte etkinlikte

DenizBank ve Maker Çocuk birlikte etkinlikte

DenizBank ve Maker Çocuk birlikte etkinlikte olacak. DenizBank, toplumsal sorumluluk anlayışı içinde hayata geçirdiği işbirliği faaliyetlerini artırarak sürdürdüğünü belirtti. 

Denizbank, çocuklara üreterek öğrenmeyi deneyimledikleri bir platform sunan Maker Çocuk ile “Maker Çocuk Günleri” etkinliklerine başladı. İlk etkinlik Deniz Akademi’de düzenlendi. 7 ile 14 yaş arasında 50’ye yakın çocuğun elektronik devreleri, üç boyutlu yazıcıları kullanarak üretimde bulundukları program, Türkiye çapında yıl boyunca gerçekleştirilecek.

TOPLUMSAL SORUMLULUKLARIMIZA DA SAHİP ÇIKIYORUZ

DenizBank Perakende Bankacılık Grubu Genel Müdür Yardımcısı OğuzhanÖzark, banka olarak ülke çapında gerçekleştirilecek organizasyonlar ile çocuklara yeni beceriler kazandırılmasına katkı sağlamaktan memnuniyet duyduklarını söyledi. Özark şöyle konuştu: 

"DenizBank olarak ticari faaliyetlerimiz kadar toplumsal sorumluluklarımıza da sahip çıkıyor, bu kapsamdaki çalışmalarımıza büyük önem atfediyoruz. 'MakerÇocuk Günleri' etkinliği ile çocuklarımızın değişen eğitim metotlarını görmelerini, deneyimleyerek öğrenme gibi fırsatlardan istifade etmelerini amaçlıyoruz. Son dönemde uluslararası arenada da ses getiren ödüllere mazhar olduğumuz dijital alanda öncü banka olarak, çocuklarımızın iyi bir teknoloji eğitim temeline sahip olmalarını ve ileride inovatif çalışmalara imza atmalarını gönülden arzu ediyoruz. Parlak yarınlarımız için çocuklarımızın geleceğine yatırım yapmaya, yüzlerini güldürecek çalışmalara imza atmaya devam edeceğiz."

01-02-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş