Arama sonuçları

IELTS testine ücretsiz hazırlanmak mümkün

IELTS testine ücretsiz hazırlanmak mümkün

İş, eğitim ve göçmenlik konusunda dünyanın en bilinen İngilizce dil yeterliliği sınavı IELTS’e hazırlanmak, British Council’ın sunduğu kaynaklarla ücretsiz hazırlanmak mümkün. Her hafta düzenlenen web seminerlerinden IELTS deneme testlerine, özel dersler içeren çevrimiçi kurslardan videolara kadar birçok ücretsiz hazırlık kaynağı, British Council Türkiye web sitesinde adaylara sunuluyor.

SINAVA HAZIRLANMAK İSTEYENLERE

IELTS’in 90’a aşkın ülkede resmi ortağı olan British Council, sınava hazırlanmak isteyenlere, evlerinin konforunda ve istedikleri zaman erişebilecekleri ücretsiz çevrimiçi hazırlık kaynakları sunuyor. Sınava girecek adaylar için yaz döneminde büyük kolaylık sağlayan ve alanında uzman eğitmenler tarafından hazırlanan kaynaklar arasında, her hafta düzenlenen web seminerleri, örnek IELTS uygulama testleri, özel dersler içeren çevrimiçi kurslar var.

HANGİ İÇERİKLER VAR?

- Haftalık web seminerleri: Sınav katılımcılarına IELTS testine hazırlanmak için gerekli becerileri öğrenme fırsatının yanı sıra eğitmenlere istenilen soruları sorma şansı sunan ve her hafta gerçekleştirilen web seminerleridir.

- Road to IELTS: tavsiyeler ve eğitimler sunan videolar, uygulamalar, e-kitaplar ve özel dersler sunan çevrimiçi bir kurstur. 100 etkileşimli etkinlik ve dört becerinin her biri için iki deneme sınavı yer alır.

- IELTS’i anlama: IELTS testinin her bölümüne - Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma - hazırlanmaya yardımcı olan üç haftalık çevrimiçi bir kurstur.

- Ücretsiz IELTS deneme testleri: IELTS test formatını anlamaya ve yanıtlarınızı model cevaplarına karşı incelemenize yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Testler, IELTS sınavının her bölümü için mevcuttur.

- IELTS videoları: Okuma, Yazma, Dinleme ve Konuşma bölümlerinin bir parçası olan akıcılık ve dilbilgisi konularında önemli bilgiler içeren videolardır.

- Sınav uzmanlarından ipuçları: Her bölümle ilgili, alanında uzman eğitmenlerin paylaştıkları ipuçlarını içerir.

 

28-07-2022


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş