Arama sonuçları

Yaz okullarının haftalık ücreti 500 TL

Yaz okullarının haftalık ücreti 500 TL

Yaz okullarının haftalık ücreti 500 TL. Karnelerin alınması ve okulların kapanmasıyla birlikte yaz okulları da gündeme geliyor. Öğrencilere, sportif ve kültürel etkinliklerden sosyal faaliyetlere geniş bir yelpazede seçenek sunulan yaz okullarının ücretleri, eğitim programının içeriği ve süresine göre haftalık ortalama 500 lirayı buluyor.

YAZ OKULLARININ HAFTALIK ÜCRETİ 500 TL

Öğrenciler, yaklaşık 3 ay sürecek yaz tatiline "merhaba" derken, aileler de çocuklarının tatili verimli geçirmeleri için yaz okullarının kapılarını çalmaya başladı.

Aileler çocukların yetenek ve ihtiyaçlarına göre, sportif ve kültürel etkinliklerden sosyal faaliyetlere çeşitli programların uygulandığı yaz okullarını tercih ediyor.

Haftalık ücretleri 500 TL'yi bulan bu okullarda yüzmeden futbola spor derslerinin yanı sıra, kültürel ve sosyal etkinliklere de yer veriliyor. Kursların bazılarında ücrete servis ve öğle yemeği dahil edilirken, bu hizmetler için ayrıca ücret ödemek de gerekebiliyor.

Ücretler derslerin içerik ve saatine göre değişiklik gösterse de hafta içi, tam gün hizmet veren bir kurs için haftalık 500 lirayı gözden çıkarmak gerekiyor.

ÜCRETSİZ KURSLAR DA VAR

Gençlik hizmetleri ve spor il müdürlükleri ile belediyelerin haftanın 3 günü hizmet veren ücretsiz yaz kursları da bulunuyor. Kurslar, basketbol, voleybol, futbol, tenis, atletizm gibi farklı spor dallarında 2 ay boyunca devam ediyor. Yüzme kurslarından ise aylık 130 lira talep ediliyor.

09-06-2018


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş