Arama sonuçları

YKS’ye 2 dakika geç kalınca sınava alınmadı

YKS’ye 2 dakika geç kalınca sınava alınmadı

YKS’ye 2 dakika geç kalınca sınava alınmadı. YKS'nin birinci oturumu olan TYT sınavına girmek için 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesine gelen Muhammed Adsay, 2 dakika geç kalınca sınava alınmadı.

TYT sınavına girmek isteyen öğrenci Muhammed Adsay, sabah saatlerindeki birinci oturum öncesi 15 Temmuz Şehitleri Anadolu Lisesi önüne geldi.

YKS’YE 2 DAKİKA GEÇ KALINCA SINAVA ALINMADI

Bir süre okul bahçesinde bekleyip saat 10.02'de okul kapısına gelen Adsay, kural gereği sınavsalonlarının kapıları 10.00'da kapatıldığı için polislerce binaya alınmadı.

Adsay, sınavdan önce okul bahçesine geldiğini belirterek, 10.02'de okul kapısına geldiğinde geç kaldığı için sınava alınmadığını söyledi.

Buna çok üzüldüğünü çünkü bir yıllık emeklerinin boşa gittiğini ifade eden Adsay, "Sınava 2 dakika geç kaldığım için beni binaya almadılar. Heyecan ve stres de vardı. Sağlık olsun. Çok üzüldüm sonuçta o kadar emek vermiştim." dedi.

Kentte sınava yetişmek isteyen bazı öğrenciler koşarak sınavların yapıldığı okullara geldi, Hayrettin Atmaca Lisesi'nde sınava girecek bir öğrenci de kimliğini evde unuttuğu için sınava giremedi.

Sınava giren bazı öğrencilerin yakınları da okul bahçelerinde bekleyip çocukları için Kur'an-ı Kerim okuyup dua etti.

15-06-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş