Arama sonuçları

YKS’ye Doğru: Arı Okulları öğrenci ve öğretmenleriyle buluştuk

YKS’ye Doğru: Arı Okulları öğrenci ve öğretmenleriyle buluştuk

YKS’ye Doğru: Arı Okulları öğrenci ve öğretmenleriyle buluştuk. 15-16 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek Yükseköğretim Kurumları Sınavı’na (YKS) yaklaşık 2.4 milyon öğrenci girecek. Sınava yaklaşık 3 ay kala öğrencilerin merak ettikleri sorularını ve sınavla ilgili bilgileri YKS’ye Doğru seminerlerimizde anlatıyoruz.

YKS’YE DOĞRU: ARI OKULLARI ÖĞRENCİ VE ÖĞRETMENLERİYLE BULUŞTUK

Bu kez YKS’ye Doğru semineri Ankara’nın köklü eğitim kurumlarından biri olan ve 35’nci kuruluş yılını kutlayan Arı Okulları’nda gerçekleşti. Arı Okulları ile Çankaya Üniversitesi’nin kurucusu olan eğitimci Sıtkı Alp ile de buluştuk. Yaşamını eğitime adayan Alp ve eşi Süheyla Alp’in yanı sıra kızları Arı Okulları Genel Müdür Yardımcıları Seva Demiröz ile Seda Tarman da bizlerle birlikte oldu.

Alp ailesi ile Arı Okulları müdür ve öğretmenlerinin de katıldığı 11 ve 12’nci sınıflara yönelik YKS’ye Doğru seminerinde ise öğrencilerle sınavın yapısı, soruların içeriği, puan hesaplama, sınav kuralları başta olmak üzere YKS ile ilgili bilgileri paylaştık, öğrencilerin sorularını yanıtladık.

 

20-03-2019


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş