Arama sonuçları

2022 LGS: Yabancı özel liselerde ilk kayıt dönemi bitti: Hangi liselerde kontenjan doldu, yeni puanlar ne oldu?

Bu yıl bir kez önkayıt-kesin kayıt, ardından da 4 kez de serbest kayıt dönemi yapacak olan yabancı özel liselerde ilk kayıt dönemi kapandı ve okullarda serbest kayıt dönemine geçildi. Kontenjanını ilk dolduran lise Amerikan Robert Lisesi oldu.

Devamını oku »

2022 LGS: Yabancı özel liselerde ilk kayıt dönemi bitti: Hangi liselerde kontenjan doldu, yeni puanlar ne oldu? 2022 LGS: Yabancı özel liselerde ilk kayıt dönemi bitti: Hangi liselerde kontenjan doldu, yeni puanlar ne oldu?

İtalyan Lisesi: Hangi puan ve başarı sırasından öğrenci alıyor?

Yabancı özel okul statüsündeki İtalyan Lisesi’nin diplomasının özelliği nedir? Hangi yüzdelik dilim ya da başarı sırasından öğrenci alır? pervinkaplancom instagram yayınında konuğumuz İtalyan Lisesi Türk Müdür Başyardımcısı Özgür Doğu anlattı

Devamını oku »

İtalyan Lisesi: Hangi puan ve başarı sırasından öğrenci alıyor? İtalyan Lisesi: Hangi puan ve başarı sırasından öğrenci alıyor?

Galileo Galilei İtalyan Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?

Yabancı özel lise statüsündeki Galileo Galilei İtalyan Lisesi hangi puandan, yüzdelik dilimden ve başarı sırasından öğrenci alıyor? Burslu okumak mümkün mü? Mezunları İtalya’daki üniversitelerden kolay başvuru alıyor mu?

Devamını oku »

Galileo Galilei İtalyan Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor? Galileo Galilei İtalyan Lisesi: Hangi yüzdelik dilimden öğrenci alıyor?