Arama sonuçları

Erasmus Fonu'ndan 60 kişiye eğitim bursu

Erasmus Fonu'ndan 60 kişiye eğitim bursu

Erasmus Fonu'ndan 60 kişiye eğitim bursu. Avrupa Birliği (AB) Erasmus Fonu'nca desteklenen "E-PROFMAN" sertifika programına seçilen 60 gence bir yıl boyunca burslu eğitim verilecek. 

İstanbul Üniversitesi'nden (İÜ) yapılan açıklamaya göre AB Erasmus Fonu'nca desteklenen "E-PROFMAN" sertifikalı eğitim programı İÜ İletişim Fakültesi, Makedonya Gazetecilik ve Halkla İlişkiler Yüksek Okulu ve Slovenya İş ve Uygulamalı Araştırmalar DOBA Fakültesi'nin işbirliğiyle gerçekleştirilecek. 

AB projeleri kapsamında gerçekleştirilecek olan sertifika programı sanal kampus üzerinden, uluslararası alandan seçilen 60 genç uygulamacıya ve lisans öğrencisine bir yıl boyunca burslu eğitim verilecek.

Katılımcıların rekabetçi iş çevresinde liderlik, işletme yönetimi ve iletişim becerileri konularında uzmanlaşması hedeflenen programda eğitim dili İngilizce olacak. 

Türkiye koordinatörlüğünü İÜ İletişim Fakültesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Seda Mengü'nünyaptığı programa müracaat etmek isteyenler, 24 Kasım'a kadar www.e-profman.eu/call-for-enrollment adresinden ulaşabilecek.

25-11-2016


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş