Arama sonuçları

AÖF bahar dönemi kayıt yenileme

AÖF bahar dönemi kayıt yenileme

Anadolu Üniversitesi Açıköğretim (AÖF) bahar dönemi kayıt yenileme için tarihleri duyurdu. Anadolu Üniversitesi Rektörlüğü tarafından yapılan açıklamaya göre açıköğretim, iktisat ve işletme fakülteleri 2023-2024 öğretim yılı bahar dönemi kayıt yenileme işlemleri 1 Şubat 2024 Perşembe günü saat 10.00’da başlayıp, 11 Şubat 2024 Pazar günü saat 22.00’de sona erecek.

Açıklamada kayıt yenileme işleminin, ders seçimi (Ekle-Sil) ve kayıt yenileme bedelinin ödenmesiyle gerçekleşeceği belirtildi. Ders seçimi yapılmadan bankada ödeme bilgileri oluşmayacak ve öğrenciler kayıtlarını yenileyemeyecek. Kayıt yeniletecek öğrencilere fakülte tarafından ders ataması yapılmayacak, öğrenci bir yarıyılda toplam 45 AKTS krediyi geçmeyecek şekilde en fazla 10 ders seçebilecek. 

KAYIT YENİLEME NASIL YAPILACAK?

Kayıt yenileme işlemi e-Devlet şifresi veya öğrenci şifresi ile aosogrenci.anadolu.edu.tr adresi Ders Ekle/Sil butonundan yapılacak. Kayıt yenileme bedelini ödemeyenlerin de kayıtları yenilenmeyecek. 

Açıklamada, 11 Şubat 2024 tarihinden sonra mazeret kabul edilmeyeceği ve Bahar Dönemi kayıt yenileme işlemi yapılmayacağı ifade edildi.

27-01-2024

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin