Arama sonuçları

Yaşar Acar Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite yerleşme oranları nedir?

İstanbul’da açılan ikinci fen lisesi olan Yaşar Acar Fen Lisesi bu yıl kaç öğrenci alacak? Yüzdelik dilimi ve puanı nedir? Üniversite yerleşme başarısı nedir?

Devamını oku »

Yaşar Acar Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite yerleşme oranları nedir? Yaşar Acar Fen Lisesi: Puanı, yüzdelik dilimi, üniversite yerleşme oranları nedir?

Bartın Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020)

Bartın Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020). LGS puanıyla öğrenci alan liseler için ilk merkezi yerleştirme sonuçları açıklandı. Bartın Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinde boş kontenjan yok

Devamını oku »

Bartın Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020) Bartın Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020)

Batman Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020)

Batman Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020). LGS puanıyla öğrenci alan liseler için ilk merkezi yerleştirme sonuçları açıklandı. Batman Anadolu, fen ve sosyal bilimler liselerinde boş kontenjan yok

Devamını oku »

Batman Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020) Batman Anadolu, fen ve sosyal bilimler liseleri ilk yerleştirme ve nakil taban puanları (2020)

fen liseleri taban puanları

TÖZOK
Darüşşafaka Cemiyeti
HİSAR OKULLARI