Arama sonuçları

Fenerbahçe Üniversitesi için bağış kampanyası

Fenerbahçe Üniversitesi için bağış kampanyası

Fenerbahçe Üniversitesi için bağış kampanyası. Fenerbahçe Kulübü, hayata geçirmeyi planladığı ve 24 Kasım 2016 tarihinde kamu tüzel kişiliğe kavuşan Fenerbahçe Üniversitesi için bağış kampanyası başlattığını duyurdu.

Sarı-lacivertli kulüpten yapılan açıklamada, üniversitenin 2018-2019 eğitim ve öğretim döneminde öğrenci kabul ederek öğretime başlayacağı hatırlatıldı.

FENERBAHÇE ÜNİVERSİTE İÇİN BAĞIŞ KAMPANYASI

Birinci öğretim döneminde bin 200 öğrencinin üniversitede öğretim göreceği ve her sene aynı sayıda öğrencinin okula katılacağının belirtildiği açıklamada, 4. sene sonunda 4 bin 800 öğrenciye ulaşılacağı aktarıldı.

Fenerbahçe Üniversitesi’nin yeni kurulması sebebiyle kulüp üyeleri ile taraftarların yapacağı bağışların hayati önem taşıdığı ve tahmini 34 milyon lira harcanmasının öngörüldüğü kaydedildi.

BİN TL BAĞIŞ YAPAN İSMİNİ YAZDIRACAK

Asgari bin lira bağışları ile destek verenlerin isimlerine, kulübün resmi internet sitesinde oluşturulacak şükran köşesinde yer verileceği ve yapılacak bağışların tamamının Fenerbahçe Üniversitesinin harcamalarına kullanılacağı bildirildi.

Açıklamada, "Türk milli eğitimine, üniversite çağındaki vatansever öğrencilere ve güzide Fenerbahçe Üniversitesine yapacağınız bağışlar için şimdiden teşekkür ederiz" denildi.

 

 

12-12-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş