Arama sonuçları

n11.com kariyer projesi TalentHub kampı başvuruları başladı

n11.com kariyer projesi TalentHub kampı başvuruları başladı

E-ticaret platformu n11.com, yeni kariyer projesi TalentHub yazılım kampı başvuruları başlıyor. n11.com'dan yapılan açıklamaya göre, şirket, Türkiye'nin yazılım geliştirme potansiyelini ortaya çıkarmak üzere düzenlediği yeni projesi TalentHub ile yazılımcıları ödüllü bir yazılım kampına davet ediyor.

KİMLER BAŞVURABİLİYOR?
Kariyerine yazılım alanında başlamak isteyen 4. sınıf, yüksek lisans veya doktora öğrencisi, yeni mezun ya da iş hayatında en fazla 1 yıl deneyimli, Java yazılım dili bilgisine sahip, iyi seviyede İngilizce bilen adayların başvurusuna açık olan projede, tüm başvuru süreçlerini başarıyla tamamlayan adaylar TalentHub yazılım kampına katılmaya hak kazanacak.

TalentHub yazılım kampında n11.com'un uzman bilgi teknolojileri ekibi tarafından değerlendirilen projeler arasından birinci olmaya hak kazanan grup, Güney Kore'nin en büyük e-ticaret şirketi 11st.co.uk'yi yerinde görme fırsatı elde edecek. İkinci grup üyelerinin her birine bin 111 lira, üçüncü grup üyelerinin her birine ise 555 lira değerinde n11.com kuponu hediye edilecek. Ayrıca kampa katılan tüm adaylar, performanslarına göre n11.com'da kariyer yapma imkanı bulacak.

SON KATILIM 14 NİSAN
TalentHub'a yaptıkları online başvuruları olumlu değerlendirilen adaylar Java kodlama, dikkat-algı, İngilizce testleri ve mülakat aşamalarından geçerek kampa katılmaya hak kazanacak. Kampta diğer adaylarla grup oluşturarak verilen yazılım projesini kodlayacak olan yazılımcılara n11.com'un uzman yazılım ekibinden oluşan mentorlarla fikir alışverişi şansı sunulacak.

Tamamlanan projeler n11.com yönetim ekibi ve bilgi teknolojileri yöneticilerinin de bulunduğu jüri tarafından değerlendirilecek. Geleceğin yazılımcılarını bekleyen n11.com'un TalentHub kariyer projesine başvurular 14 Nisan'a kadar yapılabilecek.

03-04-2017


Etiketler

Paylaşın arkadaşlarınızı da bilgilendirin

Paylaş